Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Krumplit lehet enni 4 hetes...

Krumplit lehet enni 4 hetes Pitbull kutyának?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 23:30
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy rizst ?
2014. márc. 9. 23:31
 2/10 mantis religiosa ***** válasza:
79%

Kutyának általában nem szoktak krumplit adni, mert a szervezetükből hiányzik a keményítő lebontásához szükséges enzim. Csak át megy a szervezetén, semmit nem tud belőle hasznosítani.


! hetes kutyának még ne adj szilárd táplálékot, tejjel etesd, esetleg bébitápszerrel. Mindenképp kérdezz meg holnap egy állatorvost is! Amúgy akitől vetted, tenyésztő?, nem adott tanácsot ez ügyben?

2014. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Tejjel nehogy megetesd mert a fosástól kiszárad és elpusztulhat, tehéntej szigorúan tilos!
2014. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted tenyésztőtől vette 4 hetesen? Ne röhögtess már!
2014. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Kutya anyatej pótlót vegyél neki. Más tejet nem ihat! És junior kaját. Manapság divattá vált a pitbull és a stafi kutya. A legcsóróbbnak is az van. Vagánykodnak vele. De állatorvoshoz tuti hogy egyik sem vinné! Tárgyként kezelik őket. Vagánykodnak benne. Szánalmas köcsög a legtöbb ember! :/
2014. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

NEM KRUMPLI.NEM RIZS.


TEJPÓTLÓ vagy STARTER TÁP.

És minél hamarabb normális gazdát keríts neki,legalább olyat,aki tud olvasni,meg elvinni a szerencsétlen kutyát egy állatorvoshoz...

2014. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Pont most írtam ennek a féleszűnek a másik kérdéséhez, h nem fog semmit se venni a kicsinek, és az is meg fog halni, erre tessék.
2014. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

4 hetes? Jézus úúúr isten....hogy a pékbe került hozzád egy olyan csöpp kutya?

ha már ennyire de ennyire végtelenül felelőtlenül el lett hozva az anyjától, akkor legalább amíg fejlődik tegyél meg érte mindent.

Krumplit felnőtt kutyának se nagyon adnak, mivel nincs benne a kutya számára semmi hasznos... Max arra jó, hogy jól lakjon, de ezen kívül...de a jóllakással se mész semmire,ha nem hasznosít semmit a szervezete.

A lehető legjobb az lenne, ha találnál neki egy pótanyát, aki szoptatná még, de sejtem,hogy ez se nagyon valósulna meg,úgyhogy,ahogy előttem is írták, tejpótló, meg starter táp...

2014. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, nem el lett hozva. Idióta szaporító, aki sikeresen kinyírta az anyakutyát, most meg ott áll a kölyökkel, és mivel jó volna belőle az a nyamvadt 10ezres, ezért megpróbálja mindenféle szirsz@rral életben tartani. Csak épp olyan cuccot keres, ami kicióccó.
2014. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Firestorm ***** válasza:
79%

Te visszamaradt agyú,hány kérdést akarsz még kiírni????

Szedjed a cérna lábaidat és vidd el orvoshoz azt a szerencsétlent!

Vagy tudod mit add nekem én majd gondját viselem és keresek neki egy megfelelő gazdát,ha elérte a minimum 8 hetes kort!

Hidd el jobb helye lenne nálam,mert én nem arra akarnám amire te,hogy gizdábbnak tűnjek vagy viadaloztassam illetve,ha szuka akkor ellessem.

Szégyentelen.

Komolyan írtam,hogy add át nekem,majd én gondoskodom róla.

2014. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!