Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 napos kiskutyak, az anyakuty...

5 napos kiskutyak, az anyakutyanak nincs teje. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Leszögezem előre nemvagyok szaporito még mielott elkezdenetek...igy kerult sajnos hozzam vemhesen...ugy veszem eszre hogy a cickoi eleg laposak,ebbol gondolom hogy keves tej lehet bennuk. vagy a lapos ciciben is lehet sok tej ?? még egy kutyàm se ellett hàlistennek...mondjuk nem is tudnànak mert tettünk rola. ha 1,5 % os bolti tejet adok nekik cumisuvegbol tobbet artok mint hasznalok , vagy ez teljesen jo otlet?? langyosra beteszem a mikroba es ugy...vagy hulyeseget csinalnek?? nem akarom hogy ehen haljanak !!
2014. márc. 10. 19:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha két ciciben van tej, akkor azokra kell őket sorban és rendszeresen rátenni, hogy mindegyik tudjon eleget szopni!
2014. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Webáruházból is tudsz rendelni tejpótlót,1-2 napon belül házhoz viszik az ország egész területén.
2014. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
mar megrendeltem !!! koszi mindenkinek tuti hogy nem lesz gond !! hany hetesen kezdhetek el adni nekik mellé mondjuk husit ???
2014. márc. 10. 22:03
 24/29 A kérdező kommentje:
[link] ez szerintetek jolesz??? vannak az oldalon joval dragabbak is,de sajnos nem keszultem fel az ilyen "extrakra" es nincs annyi penzem hogy 6 ezerert vegyek tejport
2014. márc. 10. 22:07
 25/29 anonim ***** válasza:
Jobb mint a semmi, 6 hetesen lehet elkezdeni starter táppal etetni őket, amit beáztatsz meleg vízbe és hagyod megpuhulni!
2014. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én az állatpatikában vettem nekik kutya anyatej pótlót. Kutya Cumisüveggel együtt 2800at fizettem. Majd lassan etesd őket. Kicsiket. Majd ők szopizzák maguktól. Ha nincs teje a maminak azt észre veszed, mert a kicsik sírni fognak órakig. És sokszor. Jó ha van az a tejpótló. A mamijuknak is keverhetsz majd ki egy kicsit.
2014. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Amugy ha a kutyusok éhesek nem alszanak
2014. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
39%
Anyatej nélkül úgy is megdöglenek. :)
2014. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem, nem döglenek meg. Én ugyan ilyen fiatal kis macskákat neveltem fel macska anyatej pótlón. Volt amikor kutya anyatej pótlót kaptak mert cicáknak való elfogyott.
2014. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!