Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatápot hogyan? Mi lehet a...

Kutyatápot hogyan? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Négy hónapos Rottweiler kutyám eddig Hills' tápot kapott tisztán.Most szeretnék váltani BRIT pemiumra,Az ára végett meg hogy ebben van glükozamin!Váltást úgy kezdtem hogy 1 hétig 3-1 hez adtam Hills -Brit-et.Most egy az egybe keverem szóval felesen.De kutyunak elkezdett romlani a szőre,korpásodik meg az aljszőrzet olyan mintha poros piszkos lenne!!Régebben volt ilyen gondja a Hills előtt akkor azért váltottam jobb kajára meg kapott 2x Essential 6 cseppet és nagyon szép lett tőle.Meg néha heti 1-2 nyers tojás is röppent neki


Nos a kérdésem hogy ennyire rosszabb lenne a BRIT a hillsnél vagy egyáltalán nem is jó?


Összetételben majdnem ugyan az csak calcium picit több benne meg ami + az a glükozamin.Nem hiszem el hogy csak a Hillset eheti a kutya hogy minden rendben legyen vele!!?? Milenne még ha valami ócska tápot kapna!??


Szerintetek??



2014. márc. 12. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A Hill's nálunk pl.majdnem megölte a kutyámat,de szó szerint értsd,ezt egyetlen etetéssel sikerült elérni.Brittől semmi baja.

Teljesen egyedfüggő,nem a táppal van baj,a kutyád valamiért nem úgy reagál rá,mint a többi.

2014. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálj ki más tápot. Az, hogy a Brit nem vált neki, nem jelenti azt, hogy nem jó táp, csak azt, hogy a te kutyádnak nem jó. Van, akinek 400 Ft-os táptól is kifogástalan küllemű a kutyája és van, akinek a legdrágább sem válik be, ez egyedileg változik.
2014. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Hát igen érdekes hogy némely ismerősömnek noname kutyakajáktól milyen szép a kutyája.Igazából még azért várok vele mert akciósan 15 kilót megvettem,hátha megszokja és helyre áll tőle!


1. mi lett a kutyával,annyira súlyos volt?

2014. márc. 15. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyomorcsavarodásra utaló tünetek,felfújódott,üvöltött a fájdalomtól.Rohantunk taxival állatkórházba,ott kiderült,hogy szerencsére nem gyomorcsavarodás,hanem nagyon durván felgázosodott.

Infúzió,injekció stb.kórházi kezelés után másnapra rendbejött.18 ezrembe fájt ez a kis kaland.A táp meg ment a menhelynek,hiányzott a nagy zsákból kb.15 deka.

2014. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szegény kutyus, az durva lehetett!


Én is próbálok nagyon figyelni rá hogy semmi gond ne legyen!Igazábol mikor még énis kölyök voltam(tájékozatlan)és voltak kutyáim sosem vergődtem ilyenekkel,pl hogy ne ugráljon étkezés után(gyomorcsavarodás),tul,alul etetés, stb...Szépen fel is nőttek (tápmentesen)a kutyuk (Sárhegyi ,előbb közepes Snaucer!)! De minnél több infója van az embernek annál többet aggodalmaskodik.


Persze evvel nem azt mondom hogy hibásak vagyunk csak változik a világ....

2014. márc. 16. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!