Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kap karácsonyra a kutyus,...

Mit kap karácsonyra a kutyus, ill. belevonjátok e valahogy a kedvencetek az ünneplésbe? Vagy bevonja magát?

Figyelt kérdés
Első karácsonyunk kutyával, kíváncsi vagyok bármilyen karácsony-kutya sztorira. :)
2009. dec. 14. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ehető műcsontot szoktam neki adni karácsonyra, avval elvan egy hétig és szereti rágcsálni.Van egy kis Schipperkénk is, őt csak az ünnepekkor beengedjük a lakásba, szóval ő is nagyon szokta várni:D
2009. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belevonjuk a Karácsonyba, kap ajándékot, játékot, vagy eledelt, bár most pórázra van szüksége. biztos ottlesz amikor a család összegyülik, de a fenyőfát elzárjuk tőle. magára boritaná amilyen szertelen. még kölyök, öthonapos.
2009. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már odaadtam az ajándékát, kapott egy kongot meg 3 csipogós teniszlabdát.
2009. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Kapnak ajándékot, de ugyanúgy jókutyák mint máskor.
2009. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi is bevonjuk a karácsonyba . Sipolos játékot /csirke/ kap mert azokat imádja.
2009. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Különleges falatokat, játékot kapnak.
2009. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én is csinálok nekik valami finom kaját, meg kapnak valami rágcsát meg játékot... a fa nálunk már áll, és nem borítják fel, nem bántják szerencsére...
2009. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyat szoktam neki venni ami különleges és nem kap mindig.
2009. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyilván a lényegét nem fogják fel a kuyták, de a felhajtást az enyém szokta élvezni. Velünk él lakásban, mindenhova velem jön. Nagy családunk van, egy ünnepkor 10-15-en is vagyunk, a kutyám többnyire játszik, a gyerekekkel meg apósommal fociznak teniszlabdával, nagyon élvezik (anyósom kevésbé:DDD) Mindíg kap valami finomságot anyósomtól, volt olyan, hogy egy fél kacsát kapott sütve, bevágta és átaludta a szentestét, nyilván aznap már semmit nem kapott, de ,másnap sem:))) Nagymamámtól is mindig kapott ajit, sajnos ő már nem vehet neki többé:((( Ajándékot bontogatni is szeret amúgy, imádja letépni a papírt:))) A fát szerencsére nem bolygatja, 4 éves már, fegyelmezett, jó kutya. Mi így ünneplünk. (Ja, idén tőlem fogtisztító rágókákat kap, imádja. Játékot nem veszek, rengeteg van neki már)
2009. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!