Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon bolognese kiskutyust...

Bichon bolognese kiskutyust szeretnék venni karácsonyra a kislányomnak. Tud e valaki ebben az időszakban születendő, eladó kutyusokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
tájékozódj vásárlás előtt: [link]
2010. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
keress menhelyen először, biztos vannak hasonló kutyák, vagy keverékek, még jót is tesztek ezzel. talán menjetek ki a kislányoddal egy menhelyre, válasszatok kutyust együtt, lehetőleg olyan fajtát, ami illik a kislányod személyiségéhez. hány éves a gyerkőc?
2010. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
15 éves és nagyon rég szeretne már egy kutyust. A menhelyen én is gondolkoztam
2010. szept. 16. 13:01
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány hasonló kiskutya: [link]


Kölykök is vanna, vemhesek is. Most lehet segíteni, nem kell megvárni a karácsonyt!

2010. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérlek ne karácsonyra vedd!!! Óriási a felfordulás, mindenki megy mindenkihez, egy kiskutyának pedig nyugalom kell ahhoz, hogy megszokja az új helyét. Ha a lányodnak meglepi lesz, akkor legyen a fa alatt egy kutyás könyv, vagy egy szép nyakörv, stb. Beszélj a tenyésztővel, hogy szilveszter után hoznád el a kutyát, tuti, hogy megérti! (esetleg a lányoddal együtt válasszatok január elején kutyust)
2010. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem feltétlenül ragaszkodsz a fajtatisztához, akkor segíthetek a keresésben?

Nagyon édes kis gombócok vannak menhelyeken. Mindjárt rakok linkeket.

2010. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha karácsonyra is veszed... Mindenképpen nézzétek meg a Susie és tekergőt! YouTube-on fent van részletekben, itt kezdődik: http://www.youtube.com/watch?v=GvhrsfdV_P4


Tipikus karácsonyra kapott kiskutyás történet.

2010. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De sajnos csak karácsonyra tudom megvenni, mivel hamarosan költözünk, és ide még nem hozhatnám a kutyust. Nagy felhajtást pedig sosem csinálunk az ünnepekből.Tudom, hogy mire vállalkozunk, 10 évig volt kutyusom, amit bent tartottam. Utolsónak pedig megköszönném a linket.
2010. szept. 16. 13:13
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ennyi, nem bírom tovább nézni a gazdátlan kutyusokat:( Sajnos fajtatiszta bichon nincs köztük.

2010. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az a lényeg, hogy mikor veszem. Abban kértem segítséget, hogy hol tudnék. A karácsony csak egy behatároló időpont, mert kb. onnantól oldható meg a kutyustartás.
2010. szept. 16. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!