Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat állandóan csak...

Miért ugat állandóan csak engem a kutya?

Figyelt kérdés
Amikor megyek mamáékhoz, akkor el kell mennem az mellett a bolond kutya mellett, aki annyira ugat, hogy majdnem kitöri a kerítést és kimegyek az útra, hogy ne zavarjam a járdán, de még akkor is annyira ugat, morog és majdnem kitöri a kerítést :O Biztos, hogy felfalna...

2014. márc. 14. 08:10
 1/3 A kérdező kommentje:
De senkit nem ugat ennyire, csak engem...
2014. márc. 14. 08:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ugat annyira, mert megérzi, hogy félsz tőle, és még az útra is kimész előle. Ezzel jó nagy adag önbizalmat csepegtettél belé és így rajtad éli le a frusztrációját. Valószínűleg már alig várja, hogy elmenj előtte. :)

Ha kitörné a kerítést, akkor szerintem inkább annyira megdöbbenne, hogy köpni-nyelni nem tudna.

2014. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár azért is ugathat, mert félsz, de egyáltalán nem kötelezően azért. Kutyasuliban pl. sok olyan kutya is akad, aki alapból nagyon barátságos, az oktatókat pedig megugatja, mert túl domináns a fellépésük. Olyan is van, aki azért ugat, mert a múltja miatt nem bírja a válltáskás férfiakat. Ha leveszik, azonnal nem ugat többé. Szóval ezt így vakon kb. lehetetlen megmondani, csak tippelgetni lehet alaptalanul.
2014. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!