Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott kutyánál van...

Lakásban tartott kutyánál van valami praktika, hogy ne legyen minden ruha kutyaszoros?

Figyelt kérdés
Mosógéphez nincs pl. Valami golyó ami összegyűjti?
2014. márc. 15. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A zokni talpát és lehetőleg minden ruhát szőrteleníts egy ilyennel, amikor leveszed magadról [link] így elméletileg kevesebb szőr kerül a mosógépbe.
2014. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy szál szőr se lesz a ruhákon... pl. a zokni az szépen összegyűjti és szevasz :) Leszedni nem nagyon lehet róla.
2014. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, két kutya van a lakásban, és nem szőrösek a ruháim... Oké, egy-két szál nyilván mindig lesz rajtuk, de semmi vészes. Mit rontok el? :D
2014. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akumi...lehet, kopasz kutyákat tartasz?:)


Nagyon zavar a sok ször:(

2014. márc. 15. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
A szőnyeg tiszta szőr, nem azt mondom, meg a sarkokban is összegyűlnek néha a csomók, de valahogy a ruháimat elkerülik :)
2014. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a szőnyegeket már megszüntettem:)

lehet a ruhákkal is az a megoldás???:)))

2014. márc. 15. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit első írt az jó ötlet.Vagy pedig az összes ruhát szöszölővel szőrteleníteni mielőtt bedobod a mosógépbe.Más ötletem nincsen.


A mosógépbe szoktad mosni a kutyai dolgait? mert sokaktól hallottam hogy ők egy rosszabb huzatba beleteszik a kutyadolgait és abba mossák ki így a mosógép sem lesz szőrös.


Vagy még ami egy ötlet mielőtt felveszed a ruhát magadra szöszölővel végig mész.

Így vagy úgy szöszölő nagy segítség :D

2014. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
még ezekhez annyi, hogy ha teheted fésüld sűrűn a kutyádat, lehetőleg szabad téren (persze ne hagyd ott a szőrt). Én a probléma okát szüntetném meg a sok fésüléssel, persze ehhez meg kell találni a megfelelő fésűt. Volt már olyan hogy amíg az egyik fésűvel már nem tudtam kiszedni többet egy másikkal még egy marokkal bőven kijött...
2014. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első dolog,a kutya szőrének ápolása.Ha hullós szőre van,akár naponta át kell kefélni a megfelelő fésűvel,ami legyűjti róla a szøröket.Ehhez egy kozmetikushoz kellene elvinni,aki a szőrtípusnak megfelelő tippeket ad.Naponta porszívózz,ez a másik és ne legyen kupi,hogy gyorsan végig menj a lakáson.Végül lehet kapni tapadós ruha tisztító hengert,azzal gyorsan le tudod szedni magadrõl a szőrt.
2014. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

minden praktika használata mellett is , kutya a lakásban = szőr a ruhákon ! sajnos ez tény .

sokat segít a 2 naponta porszívózás, a rendszeres mosása a kutyák dolgainak ( ágy,törölközők,stb ), sőt a bútorokon és a szőnyegen bevált módszer : vannak azok a műanyag papucsok ( klumpák ) ,nevezzük bárhogyan ,szinte mindenhol kaphatóak, és ha kicsit vizes lesz ,hát szinte vonzza a kutyaszőrt :) kis víz a talpára,és végighúzod a kanapén, vagy végigcsoszogsz a szőnyegen :) 1 : tök hüjjjén nézel ki :) 2 , felszedi a kutyaszőrt :)

de a ruhák szőrtelenítéséhez marad a henger, vagy a barna dobozragasztó a kezedre tekerve, ragasztós résszel kifelé :)

2014. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!