Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni, hogy a kiskuty...

Mit kell tenni, hogy a kiskutya ne harapdálja a nagyot?

Figyelt kérdés

3 éves keverékem mellé hoztam egy 8 hetes keveréket. a nagy nyitna felé, de a kicsi harapdálja és félek hogy a nagy visszaharap.


a nagy kan a kicsi szuka


2014. márc. 15. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ha megunja, majd a nagy rendre utasítja és ezzel ki is merült a történet.

Ha nagyon túlzásba viszi a kicsi és a nagy pl a jelenléted miatt nem teszi helyre, akkor szólj közbe, egyébként felesleges.

2014. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell nagyon semmit tenned, legfeljebb rászólni időnként a kicsire. A nagy pontosan tudja, hogy a kicsi még kölyök, és nem bántásból harapdálja.
2014. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Mely részét harapdálja ?
2014. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát volt már hogy a kan fütykösét akarta megharapni, de igazából amit ér. a nagy viszont mintha félne egy kicsit a kicsitől, és félek hogy emiatt agresszívabban viselkedne.
2014. márc. 16. 07:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a felállás. 6éves kan, 7 hónapos kölyök. Állandóan megy a játék meg a rágcsálás, olyan, mintha egy vagon tasmán ördögöt borítottak volna le az udvaron.

Itt sem szól rá a nagy a kölyökre, ha kint vagyok, mert ha látom, hogy túlzásba viszi, akkor rászólok én.

Ha meg nem vagyok kint és megunja, vagy elvonul vagy lerendezi ő a kölyköt.

Ajánlom, hogy vidd el reggelente a séta előtt a kicsit biciklizni, úgy leszívja, hogy nem lesz kedve nyúzni a nagyot.

2014. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Semmit. Ha a felnőtt kutya kiegyensúlyozott, akkor majd ő elintézi, max kicsit helyrerakja, de a kicsi így tanulja meg a határait. A te dolgod, hogy ne hagyd, hogy téged haradáljon. Ha a nagyot molesztálja, akkor majd ő pontra teszi, az enyém is így viselkedik a kicsivel.
2014. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!