Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításra milyen ruhát...

Kiállításra milyen ruhát vegyek fel? Whippetem van.

Figyelt kérdés
Whippetem van, és első kiállításunkra készülünk. Milyen ruhát vegyek? Sportos, vagy inkább egy elegánsabb blézer, egy egyszerű kosztüm? Csak mert a whippetek szerintem egyszerre sportosak és elegánsak, szóval szívesen várom a segítséget.
2014. márc. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a kosztüm már sok egy Wippethez, igen ha tudsz vigyél bele egy kis sportosságot. Szerintem egy blézer és valamilyen nadrág vagy szoknya ami illik hozzá. Nekem is idén volt először a kiállításom és én is rákészültem hogy hú ki kell öltözni és mikor láttam a többieket kicsit furán éreztem magam hogy talán nem kellett volna így kiöltözni :D A többiek farmer naci és valami szebb pólót viseltek (persze tisztelet a kivételnek)... Én azt mondom nem kell rágörcsölni, olyat válassz, amiben jól érzed magad mert elég sokat abban a ruhában kell álldogálni/ ücsörögni. Tudj benne hajolni, futni. Ha ott leszel úgy is látni fogod hogy ahány ember annyi fél képen öltözik fel és a következőre már rutinos leszel.
2014. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a kellő tiszteletet mind a bírónak, mind az eseménynek és próbálj elegánsan öltözni, én kosztümben szoktam felvezetni.
2014. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dettó én is kosztümben mondjuk én handler vagyok :D
2014. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a whippetesek csinosan szoktak felöltözni. Nem minden fajtánál van így. Nekem hosszúszőrű óriásom van, úgyhogy eszembe se jut öltönyt felvenni. Vihetném is utána a tisztítóba. Én normál utcai ruhában megyek kiállításra.
2014. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fekete szövetnadrág (csak ha nem sötét színű a kutya) egy csinos, nem túl mélyen dekoltált blúzzal elég elegáns.
2014. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!