Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs szövetségi tagkártyám...

Ha nincs szövetségi tagkártyám, attól még nevezhetek kiállításra?

Figyelt kérdés

Májusban vinném az amstaffomat az első kiállításunkra, azonban nincs MEOE szövetségi tagkártyám, és láttam a nevezési lapon egy olyan hasábot, ahova a számát kell beírni. Viszont a honlapon a díjszabásnál van olyan oszlop, ahol tagkártyával nem rendelkezők számára tüntetik fel az árakat. Ezek szerint akkor nem kötelező a szövetségi tagkártya?


Bocsi, ha túl értetlennek tűnök, de ez lesz az első kiállításunk, és nem szeretném, ha azért visszadobnák a nevezést, mert elnéztem valamit és nincs tagkártyám... :)


2014. jan. 1. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy tag semmilyen MEOE szervezetnél, akkor dupla nevezési díjat kell fizetni(ez egy fiatal vagy felnőtt osztályos kutyánál CACIB-on 6 ezer helyett rögtön 12 ezer lesz). Az éves tagdíj meg 9 ezer forint, szóval szerintem ha az évben több kiállításra is el szeretnétek menni, akkor érdemes befizetni, mert 2 kiállításra való nevezésből "vissza is jön" az ára. Vagy másik lehetőségként ha a törzskönyvet még nem írattátok át a saját nevetekre, meg lehet kérni a tenyésztőt, akinek valószínűleg van tagkártyája, hogy nevezze be a kutyát a saját nevén, általában bele szoktak menni.
2014. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Két CAC-ra mennénk csak az idén, a MEOE oldalán pedig 3000 Ft nevezési díj van feltüntetve azoknak, akiknek nincs kártyájuk. :)

A törzskönyv még nincs átíratva, úgyhogy akkor majd beszélek a tenyésztővel, szerintem bele fog menni. :)

Köszönöm a válaszod!

2014. jan. 1. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akartam elhinni, amit írtál, megnéztem a MEOE honlapon és basszus tényleg az van írva, hogy egy felnőtt kutyának 3000 a nevezés tagkártya nélkül. De szerintem csak elírás, mert a veterán/kölyök kategóriába meg ugyanúgy a duplája van feltüntetve az árnak, ahogy az összes többinél, szóval nem értem.
2014. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is azért lepődtem meg rajta, mert máshol végig az eredeti ár duplája van. Rá lehet náluk erre kérdezni valamilyen elérhetőségen, nem tudja valaki?
2014. jan. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!