Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látott valaki kóbor kutyát...

Látott valaki kóbor kutyát Nyíregyházán legjobb lenne ha Örökösföldön vagy környékén?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy elég h*lye kérdés de nagyon szeretnék segíteni kóbor kutyán már segítettem is de szinte egész Nyíregyházát bejártam egyedül a cigány telepet nem de ott tudom szinte mindegyik kutyának van gazdája.Na szóval valaki tud segíteni? Ja és légyszi a sértéseket tartsátok meg magatoknak. Előre is köszi.

2014. márc. 16. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha nem találsz kóbor ebet!
2014. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán is van gyepi,vagyis sintértelep,ahova a kóborok bekerülnek.14 nap után altatnak a gyepik nagy részében.Ha onnan hozol ki kutyát,életet mentesz.
2014. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy látom valakik nem tudják felfogni a kérdést
2014. márc. 16. 15:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Deggial válaszához anyit fűznék hozzá hogy annak örüljek hogy tudom ott kóborol a sok kutya de nem tudom épp most hol vannak amikor lenne időm rajtuk segíteni?
2014. márc. 16. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
És mivel akarsz segíteni a kóbor kutyán? Befogadnád vagy enni adni neki? A gyepiken levő kóbor kutyákkal mi a bajod? Amúgy meg örülök, hogy ennyire nehezen akadsz kóbor kutyára, én Facebook-on napi 200 segítségkérést kapok az ország minden tájáról, ha szemembe ötlene egy nyíregyházi, majd szólok, bár nem ártana tudni, mit szeretnél, mert befogadni úgy látom, hogy nem. Gondolom gyerekként ezt nem is teheted.
2014. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem bízok meg a kérdezőben... aki gazdátlan állatokon akar segíteni, az most felhívna egy menhelyet, hogy önkéntes munkát vállalna, nem itt a neten keres éppen kóbor kutyát. Szerintem te pont nem jót akarsz tenni, de ne legyen igazam :(
2014. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
képzeld önkéntes vagyok és inkább Facebookoz ezerrel mert engem sértegetsz és mondod nekem milyen egy igazi állatvédő amikor szerintem te még egy kutyát se mentettél meg és nem mászkáltál az utcán 3 órán keresztül csak azért hogy megments egy állatot.
2014. márc. 16. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű, három órát mászkáltál az utcán, hogy megments egy állatot? Tudod mit? Sétálj még egy órát a legközelebbi tanyákig és ments meg onnan egy összerasztásodott, egyméteres láncon, hordó mellé kötött kutyát.
2014. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Elég fura, hogy egy kóbor kutyát sem találsz Nyíregyen, mikor én szinte mindig látok, mikor bent vagyok.


Okoskodóknak: a nyíregyi gyepiről magyaroknak, ill. Magyarországra nem adnak kutyát!!

2014. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt ugyan hogy csinálják?Törvényi kötelességük lenne.
2014. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!