Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német bokszer táplálásával...

Német bokszer táplálásával kapcsolatban lennének kérdéseim. Milyen táppal etessem, milyen időközönként, és kb. hány kiló tápot enne meg egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Ezeket a tápokat néztem eddig: Brit prémium, Josera, Naxos Regular. Ezek megfelelnének neki? Ha valaki tud jobbat ami max 10ezer ft/15kg szívesen meghallgatom!

2014. márc. 16. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Szerintem a Brit, Josera ár/érték arányban egész jók. Bár ez is kutya függő. Majd ezt is neked kell majd kitapasztalnod, hogy mennyire jó. A Naxost nem ismerem. Amit még tudok ajánlani, nagyon sokan etetnek vele, és mindenki dicséri: [link]

Egy felnőtt boxer kb. egy zsák tápot megeszik egy hónapban. Persze függ attól is, hogy csak tápot kap, vagy kap mellé mást is. Én már nyersen etetek, így elég olcsón kijövök havonta, na meg egészségesebb is.


Üdv: Egy boxer gazdi

2014. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is boxerem van. Most 21 hónapos, britel etettünk sokáig de nem vált be. Sok volt a kaki, nem fejlődött úgy ahogy kellett. A markus muhle viszon jó táp nyugodt szívvel ajánlom, több boxeres ismerősöm is ezzel etet. Mi kb 9 hónapja áltunk át nyers etetésre. Sokkal olcsóbban kijövök a kutya szép izomzatot növesztett, szőre gyönyörű, és energikus. Most egy kölyköt is nyersel etetek, nagyon szépen egyenletesen fejlődik tőlle.
2014. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
De könyörgöm! Legalább tudd már helyesen leírni a nevét, ha már ilyen fajtát akarsz!
2014. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, ha tévesen írtam le a fajta nevét! De ez nem ahhoz a kérdéshez jött, amit én tettem fel.
2014. márc. 17. 17:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi segítséget! Markus-Mühle tápok tényleg nagyon biztatóan néznek ki.. sőt! Viszonyt ahogy írtátok a nyersen való etetés ezek szerint jobb? Mostani álláspontom szerint hétköznap száraz tápot hétvégén húst kapn egyéb számára emészthető zöldséggel/gyümölcs stb.
2014. márc. 17. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a : Royal Canin Boxer Junior vagy Adult tápot ,tenyésztők ajánlják. Én is megpróbálom ,hátha jobb lesz az enyémnek.
2014. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!