Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hűsítőt csináljak a...

Milyen hűsítőt csináljak a kutyáknak?

Figyelt kérdés
akarok a nyárra csinálni egy medence félét amibe be tudnak menni a nagy melegbe hűsölni, de még nem jött semmien "iklet" van valamilyen ötletetek? ja és mindenképpen pénztárca kímélő filléres dologra gondoltam :)
2014. márc. 16. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan mélyülő gödör + tófólia.
2014. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vesznek műanyag homokozó tálcát ilyet :

[link]


pár ezer ftból megvan

2014. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan homokozót akarok majd venni nekik. Annyira jó, hogy belemenjenek hűsölni.
2014. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van otthon egy kb 0,5-1 m átmérőjő kör alakú lavor szerűség, de nem műanyagból van, hanem fémből.Abba szoktunk nyáron hideg vizet tenni az aljára, csak abból a célból, h beleálljon a lábaival, nem kell belefeküdnie,úsznia csak a lábát megmártja benne és az hűsíti őt!Teljesen ingyen meg lehet úszni, ha van otthon egy lavorotok :)
2014. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is gondoltam már... nekem egy gyerekmedence jutott eszembe... csak lehet hogy az veszélyes.. ne hogy kiharapja..
2014. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

miután meg írtam a kérdést nekem is eszembe jutott a minyag homokozó.


a felfujható nemjó, még ha nem is harapja ki de a karmával véletlenül is kiszúrhatja

2014. márc. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!