Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma visszajött a véreredménye...

Fütyicukor kérdése:

Ma visszajött a véreredménye 9 éves rottimnak. Azt mondja a doktornő hogy daganatos. Azért nem eszik és gyenge. Fogát vésték 1 hete. Vérből meg tudja állapitani? Azt mondja erős fájdalmai vannak. Mit tegyek nem akarom hogy szenvedjen.

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos meg lehet állapítani vérből is, különböző vértest, vérsejt számok drasztikusan megugranak ilyenkor. Tudom hogy ez egy szörnyű helyzet de ha szenved akkor engedd el, ne kinlódjon feleslegesen. Mélyen együttérzek veled az elmúlt fél évben 2 kutyával, és egy cicával kellett ezen végig mennem. Iszonyat amikor már nem tudsz segíteni nekik, csak a szenvedést nyújtod. De a döntést meghozni is borzalom. Nállam 2 öreg és nagyon beteg volt, 1 pedig fiatal olyan súlyos izom sorvadással, és agyi betegséggel amin nem lehetett segíteni.
2014. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Először is...nézd meg, hogy pontosan mennyire súlyos. Beszélgess a doktornővel. Kérd ki a véleményét. Kérdezd meg, hogy élhet-e a kutya fájdalmak nélkül...van-e erre mód? Kérdezd meg, hogy van-e kezelés...vagy valami amitől jobban lesz. HA nincs segítség, és szenvedni fog ezután...akkor sajnos el kell engedni...:(
2014. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:( Ha lehet műteni, próbálj meg mindent megtenni érte, amíg lehet fájdalomcsillapítókkal korlátozni, add neki és próbálj meg minél szebb életet adni neki. Ha nem, akkor tudod mi marad:( Tudom, min mész keresztül, nemrég veszítettem el a fiatal kutyámat egy balesetben, az önvád, a hiány borzalmas tud lenni.
2014. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy daganatos, még nem kell temetni. Lehet egy korai stádium, amit megműtenek, kis rehabilitáció és ha nem újul ki, akkor még pár évet boldogok lehettek.

Ha viszont annyira szétterjedt, akkor jobb meghozni a legnehezebb döntést.


A doki altatta volna? Milyen amúgy a kutya közérzete? Én kikérném egy másik orvos véleményét is a dolgokról, bárhogyan is alakul.

2014. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.ő egy kb 60 kilos csupa izom rotti volt...most 40 kilo sincs...büszkén akarom hogy távozzon...egész nap csak sirok...
2014. márc. 17. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:(( Kitartást és sok erőt kívánok a jó döntés meghozatalához.
2014. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem ha 60 kg-ról 40-re fogyott az nagyon nem jó jel:-(

Kitartást neked, gondolj a szép évekre!

2014. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Firestorm ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!Ennél rosszabb híreket aligha kaphattál volna.

Én a helyedben elaltatnám.Sajnos neki ez a legjobb,hogy ne érezze többé azt a mérhetetlen fájdalmat és ne szenvedjen.

Tőled pedig ez egy felelősségteljes döntés lenne,ne érezz majd bűntudatot,hiszen TE mindent megtettél érte és boldog éveket szereztetek egymásnak,mellette voltál az utóbbi 1 hétben a fogvésés óta kézből etetted,itattad.Minden elismerésem neked!Minden kutyának ilyen kitartó gazdit kívánok!

2014. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kutyám is pont ebbe ment el :((

Szívem szakadt meg érte a doki azt mondta hogy gépekkel még pár hétre vissza tudja hozni... elengedtem hidd el nehéz azt hittem belehalok de nem fogsz csak úgy érzed.

2014. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Jaj,ne is mondjátok, ez borzalmas. A barátnőm kutyája is úgy néz ki, hogy áttétes májrákos. Ő is keveset eszik már, de a remény hal meg utoljára. Sok ember ilyenkor a csodára vár, köztük én is.

Remélem talán menthető a kutyád.

2014. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!