Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Túl erős lencsét írt fel a...

Túl erős lencsét írt fel a doktornő?

Figyelt kérdés

Már 14 éve szemüveges vagyok. Most voltam vizsgálaton és még romlott a szemem. Csináltattam is egy másik szemüveget. Ezzel az új szemüveggel úgy érzem magam mintha szédülnék. Minden össze van zsugorodva, a földet közelebb látom. Másképp jól látok, azaz távoli írásokat is el tudok olvasni. Állítólag hozzászokik a szemem de azért 14 év szemüveg hordás után is nagyon fura. Nem tudom mit csináljak. Új lencsékre már nincs pénzem (ez is egy vagyon volt) ha talán erős lenne. Másfelől meg félek, hogy jobban romlik a szemem.

Lehetséges, hogy ez normális? Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.


2010. okt. 1. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet új szemüvegnél. Nekem pár nap alatt elmúlt.
2010. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az új szemüvegnél .. kb 2-3 napig aztán hozzászoktam és jó volt.
2010. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt de elmúlik
2010. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon remélem én is...amúgy mindegyik szemüveg fura volt az elején de ez nagyon...én sem vagyok kezdő e téren.


Köszi a válaszokat...még írhattok

2010. okt. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!