Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ágy melyik reszere engeded...

Az ágy melyik reszere engeded fel a kutyat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mindenki szokta, de akik igen azok az egesz agyra engedik vagy csak a labatokhoz?
2014. márc. 18. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk csak akkor jöhet fel az ágyra, ha az ágy le van takarva az ágy ágytakaróval. A párnákig nem szokott feljönni.
2014. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon ritkán engedem fel és csak az egyiket, általában akkor, ha nagyon szomorú vagyok. Akkor feljöhet a párnákig is, de nem nagyon szeret ott lenni, inkább a lábamnál.
2014. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nem engedem fel egyiket sem, csak a nappaliban mehet fel a dobi az egyik fotelra. A nj meg be is alig jár, az meg, hogy kanapézzon utoljára akkor volt, mikor 1,5 évesen műtötték, de rengeteget kell utána takarítani úgyhogy vagy a nekik való párnán vagy a hintaágyban fekszik.
2014. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem jöhet fel. Eredetileg a kanapéra, fotelre sem mehetett volna fel, de amikor műtötték, két lehetőségem volt. Vagy marad kint a helyén, az előszobában vagy bejöhet a hálóba, és akkor nem kell rá tölcsér, mert nagyon éberalvó vagyok, felkelek arra is, ha megfordul. Ezt választottuk. Reggelre a fotelben aludt. Azóta oda felmehet, illetve a kanapéra is, de csak ha ül ott valaki. Egyébként egy 50 kilós kutyáról beszélünk, aki fingik, büfög, néha folyik a nyála :D De ha egy csivava lenne, az ágyba akkor sem jöhetne fel.
2014. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább ők melyik részére engednek fel engem... :D
2014. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk kihúzható az ágyunk. Napközben össze van tolva, olyankor felmehetnek az egészre, de este, mikor kihúzzuk, akkor már nem jöhetnek fel.
2014. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sippara ***** válasza:
77%
Ahová elférnek :) Az idősebbik (15 kiló) a fejemnél alszik, néha félig a párnámat is ellopja; a "kicsi" (25 kiló) elvileg a lábamnál alszik, gyakorlatilag a derekam magasságában :)
2014. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
A kutyám az ágyban betakarózva, én meg az ágy mellett a földön.
2014. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéredzkedik és felengedem, akkor a lábanál szokott lefeküdni. Előfordul, hogy magam mellé hívom és "együtt" nézünk valami filmet, de aludni a lábamnál alszik. 20 kilós kutya.
2014. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig alszik velünk, de ha igen, akkor nem egyszer ébredtem már arra, hogy keresztbe fekszik a párnámon és konkrétan ki akar túrni. De hát én vagyok az erősebb, úgyhogy ilyenkor kénytelen arrébb húzni! :D


Egyébként nálunk is úgy indult, hogy a párom ellene volt, hogy feljöjjön a kutya az ágyra. Engem sosem zavart az ilyesmi. Gyerekkoromban a tacsit is mindig felengedtem. Anyukám nem örült neki, de engem nem izgatott. Öcsém meg jelenleg a macskával alszik. Annak se örül anyám, de hát ezek szerint csak ő örökíti ezeket a géneket :D


Na mindegy szóval mostanra odáig jutottunk, hogy a párom múltkor elgondolkozott rajta, csináljunk lépcsőt a kutyának az ágyra ne kelljen olyan nagyokat ugrania :D (magas az ágyunk)

2014. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!