Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan es mivel szoktassam at...

VoodooMarley kérdése:

Hogyan es mivel szoktassam at a kutyakojkoket anyatejpotlorol szaraz tap-ra? Meg mikor a legalkalmassabb?

Figyelt kérdés
A kiskutyakat talaltam, en etetem mar oket majdnem harom hete. Mult csutortokon nyitottak ki a szemuket ugyhogy valoszinu hogy aznap szulettek amikor megtalaltam oket.
2014. márc. 18. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
és az anyukájuk azóta is hiába keresi őket na de a kérdésre a válasz inkább konzervet adj nekik a száraz tápot meg csak beáztatva
2014. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még várj a hét végéig. Ha már képesek járni, megtartani magukat a négy lábukon, akkor vegyél starter tápot. Azt forró vízben áztasd, amíg pépessé nem válik. Eleinte inkább folyósabb legyen, majd lehet sűrűbbre hagyni fokozatosan. Először csak nyalogatni tanulnak meg úgyis.
2014. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ne adj nekik konzervet, teljesen felesleges! Víz+moslék, inkább jó minőségű száraz tápot vegyél ami nem Chappi, Pedigree és társaik mert az nem jó! 6 hetes korukban szerintem lehet kezdeni, és annyi igaz az első válaszoló hozzászólásában hogy áztasd meleg vízbe előtte és nyomkodd szét villával!
2014. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem teljesen áttérni eleinte. Cumiztatás előtt mehet a táp. És mindig kevesebb anyatejpótlót kell adni, ahogy egyre többet esznek a tápból.

Eleinte az anyatejpótlóval lehet áztatni a tápot is.

2014. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom, sokat segitettetek!
2014. márc. 18. 17:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!