Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy 2 hónapot...

Normális, hogy 2 hónapot késik a kutyám "tüzelése"?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jobban megfogalmazni. 4 éves törpetacskó rendszeresen tüzelt most is kéne neki de már 2 hónapja csúszik neki. Szerintetek?
2014. márc. 18. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
talán terhes..... vidd minél előbb állatorvoshoz!!
2014. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vemhesség és betegség kizárható, akkor lehet, hogy simán csak késik neki. Nem minden kutya szokott pontosan x idő elteltével tüzelni, egyes kutyák hamarabb, vagy később tüzelnek.
2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Előfordul.
2014. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem terhes mert szobakutya és kutyával még sem nem is találkozik. betegséget nem tudom nagyon jó kedve van rendesen eszik és folyton játszana
2014. márc. 18. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem kanná operáltatta magát, mert a szukákhoz vonzódik, ezért már nem fog tüzelni. (Egyébként a kutya nem "terhes" minthogy édesanyád sem volt veled "vemhes")
2014. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5. jól tudom hogy nem terhes hanem vemhes, de bocsásd meg nekem ezt a szófordulatot. én kérek elnézést hogy nem arra figyelek hogy ki terhes hanem hogy életben maradjon a kutyám.

ha meg nem tudsz értelmeset válaszolni ne is válaszolj.

mindenki jobban jár

2014. márc. 18. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, megbocsájtok.
2014. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Firestorm ***** válasza:

Barátnőm kutyája az első 2 évben rendesen évente 2x tüzelt,aztán átváltott 1x-i tüzelésre.Elmentek orvoshoz,azt mondta a doki,hogy ritkán de előfordul ilyen eset.

Mindegy mert ivartalanítva lett végül és akkor már nem is voltak ilyen tüzelési gondok.

Menj el vele dokihoz te is és kérdezd meg mi lehet a gond?

2014. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet normális, lehet méhgyulladás, hüvelygyulladás, álvemhesség. Megnézetném egy dokival egy ultrahang nem ártana.
2014. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:
Ebben a bolond időben összezavarodtak a kutyák. Nálunk az egyik 2 hónappal előbb kezdett tüzelni, a másiknak meg már egy hónapja késik. Megkérdeztem az állatorvost, mondta hogy mindenki erre panaszkodik. Szerinte a tél elmaradása lehet az oka.
2014. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!