Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék vásárolni. A...

Kutyát szeretnék vásárolni. A Bullmasztiff és a Boxer az, ami nekem nagyon tetszik. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Nekem az ilyen típusú kutyák tetszenek, esetleg tudtok még hasonló felépítésű, hasonló pofijú kutyákat ajánlani? Valamint nekem elsődleges szempont lenne, hogy olyan nyugodt kutyus legyen. Volt régen egy Staffim, bár vérebkutya, de mégis egy végtelenül szerény kis ártatlanság volt. 12 évet húzott le mellettem és én megszoktam, hogy ilyen kezesbárány kutyám van, aki sok szeretet képes adni. És már egyszer vettem egy kutyát, ami már 4 hónaposan is olyan agresszív volt....nem akarok megint csalódni. Melyik kutyát ajánlanátok tapasztalatok alapján, amelyik családszerető, nyugodt kutyus? A boxer vagy a bullmasztiffra jellemző inkább ez?
2014. márc. 19. 11:53
 1/5 Firestorm ***** válasza:
100%

A boxer híres a gyerekszeretetéről,de róla sokat nem tudok nyilatkozni,mivel nekem nem volt.Viszont volt 2 bullmacink.

Az első az egy végtelenül jámbor,család centrikus,okos,állatszerető kutya volt,viszont idegenekkel távolságtartó.

A második is kb ugyanilyen volt annyi különbséggel,hogy ő dominánsabb volt más kutyákkal szemben.

Én ajánlani tudom rettentő szerethető,jó fajta kutyák.

2014. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem boxerem van. Nagyon családszerető, gyermek kompatibilis, de nyugodtnak nem mondanám. Egész nap képes zsizsegni, nyüzsögni, mocorogni, pedig ő volt az alom legnyugodtabb kutyája. Ha olyan kell aki fekvős, nagy maci akkor inkább egy bullmaci legyen:-) A boxer nem ilyen, pörög ezerrel, és ezt a szokását ahogy telnek az évek sem hagyja el. Egy igazi örök gyerek.
2014. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A boxer az minden csak nem nyugodt :) A neve is innen ered hogy állandóan pörög, felágaskodik a gazdára, mint egy boxoló. Ezek a kutyák örök gyerekek, jó családi kutyák, de nem az a fajta amelyik elvan a kert végében.
2014. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megjegyzéseket. Én is inkább a Bullmasztiff felé húztam, gyerekkorom óta fájt érte a szívem, aztán valahogy úgy alakult, hogy mégsem ilyen kutyám lett. Remélem szerencsém lesz és egy aranyos, odaadó kutyusnak lehetek a gazdija\barátja minimum újabb 12 évig. :)
2014. márc. 19. 16:59
 5/5 anonim válasza:
boxer
2014. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!