Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit vagy Acana kutyatáp jobb?

Brit vagy Acana kutyatáp jobb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A mienk kis korában britett evett, nem volt semmi baja tőlle, de sokat írták itt a neten, hogy az ő kutyájuk hasmenéses volt tőlle. Most felnőtként nem eszi a Britet csak az acanát. Nem tudom, hogy miért. De nincsen hasmenése és szép a bundája is, és meg dicsérték a fogait is hogy milyen szép fehérek :)
2014. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolut kutyafüggő. Függ pl a kortól, fajtától, illetve attól hogy a kutya szervezete hogy hasznosítja a tápot. Általánosságban inkább az Acana mellett voksolnak a kutyások, de előfordulhat hogy a sok fehérjétől pl fosik a kutya, míg pl a Brittól jó állagú a széklet. Szóval ez tényleg változó. De ha választani kéne és a kutyának is jó, akkor az Acana mellett döntenék.
2014. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Acana elvileg jobb, de nekem egyik kutyámnak sem jött be. Lefogytak tőle. A Brit teljesen bevált!
2014. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kölyöként Acanát s Orijen tápot adtunk a rottiknak, 1,5 éves korától Brit Caret kapott, most 2,5 éves, 3 hónapja Brit premiumot eszik. Nem látok különbséget, a széklet ugyanannyi minőségű/mennyiségű, a szőre selymes, ragyogó, de szívem szerint, és ha a pénztárcám engedné, Acanával etetném most is. De nekünk a Brit premium is tökéletesen bevált eddig.
2014. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben az Acana mellett vagyok. Az összetétele miatt sokkal jobbnak találom.Viszont ha a pénztárcád nem engedi meg,akkor a Brit sem rossz választás.
2014. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!