Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatok enni a bichon...

Mit adhatok enni a bichon bolognese kutyámnak?

Figyelt kérdés
8 hetes, 2 hete van nálunk, és azt mondta a szüleinek a gazdája(akitől vettük), hogy nem ehet fehérjét, mert érzékeny rá, ezért kutyatápból sem mindegy milyet kap. Adott hozzá egy kis kaját, amit eddig ott evett, de az már elfogyott, és errefelé nem lehet kapni olyat, ezért mást vettünk neki, de nem eszi szívesen, és "sír" az "emberkaja" után. Ma reggel adtam neki egy pár karika virslit az enyémből, és azóta meg van őrülve. Ha nem szereti a tápot, milyen ételt lehet adni neki? A virslitől lehet baja? Vagy esetleg felvágottakat?

2014. márc. 20. 15:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a Royalt nem pártolom, tipikusan csak azért reklámozzák az állatorvosok hogy így kapjanak egy kis juttatást.


A taste of the wild is jó táp, de abból én nem láttam kimondottan puppy kiszerelést.

2014. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Olyan gonoszak vagytok itt sokan. Én csak segítséget akartam kérni, mert jót akarok a kutyámnak.


Nem csak a "tenyésztője",hanem más is mondta, hogy ez a fajta igenis érzékeny a fehérjére, a csirkés dolgoktól megy a hasuk is. Ezért kérdeztem, hogy mit lehet adni nekik.


Azt meg nem tudtam, hogy a Darling gagyi táp, az eladó beszélte rá anyukámat, hogy azt vegye...


Vettünk neki azóta másfélét is, de azt se nagyon eszi :( , remélem nem fog lefogyni.

2014. márc. 22. 16:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Tenyésztő? Ja, persze, azért kaptátok meg 6 hetesen...
2014. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azért is tettem idézőjelbe a tenyésztőt, mert nem tenyésztőtől van, hanem egy családtól, akiknek két bolognese kutyájuk van, és véletlenül összejöttek a kicsit.
2014. márc. 22. 18:49
 15/18 A kérdező kommentje:
a kicsik*
2014. márc. 22. 18:49
 16/18 anonim ***** válasza:

"véletlenül"....


Elmondtuk, nyers etetés a legjobb. A fehérje meg maga a HÚS! Nincs olyan fajta, amire igaz, h allergiás a húsra. Olyan sincs, h egy fajta allergiás a csirkére. Olyan EGYEDEK vannak, amik allergiásak a csirkére. és amíg a te kutyád nem mutat ilyen tüneteket, addig nem kell ezt készpénznek venni.

2014. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy Royallal etetek, egyet értek, hogy nem a legjobb táp ár-érték arányban, de eddig bejött. Mondjuk most Real Nature-t vettem, és azt is megette szerencsére- kopp-kopp-kopp :D
2014. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom ) bichion bolognese) imádja a husit, pláne a csirkét, és semmi baja nincsen tőle. Sülve, főve mindenhogy szereti.
2015. okt. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!