Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A golden retriever házőrzőnek...

A golden retriever házőrzőnek is jó?

Figyelt kérdés
Akarok egy golden retriever kutyát és szeretném tudni, hogy nem e túl szelíd házőrzőnek?
2014. márc. 22. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó házőrzőnek. Ugatni biztos fog ha elmegy valaki a ház előtt, de ennél többet ne várj. Egészséges lelkületű golden az szelíd.
2014. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem olyan házőrzőre gondoltam ami bánt csak, hogy tartsanak kicsit tőle az emberek azért, hogy ne törjenek be. Egy kutyától többet nem várok, ami többet csinál ettől olyan nekem nem kell. :P
2014. márc. 22. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy goldentől ép eszű ember nem tart és nincs is rá oka. Aki házőrzőt tud faragni belőle, annak csak "gratulálni" tudok, hogy mennyire sikerült szétcsesznie a kutyát :/
2014. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem akarok házőrzőt faragni belőle én normálisan akarom nevelni mindent elolvastam róla, hogy hogy kell.
2014. márc. 22. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyáron anyumnak segítettem szóró lapozni(posta ládákba dobtuk,kertes házi övezetekben)

Én meg nagyba,nyugodtan megyek oda több házhoz is ahol golden vagy labi volt,gondoltam ezek nem fognak neki rontani úgy a kerítésnek mint egy német juhász,hát őőő tévedtem,némelyiktől eskü megijedtem,majdnem kijöttek a kerítés mögül :D


Viszont nagyszüleim utcájában meg volt egy goldi aki mindig kitette a kerítésen a fejét és csóválta a farkát,meg ismerem a kutyák testbeszédét agresszívitás nem láttam,óvatosan oda nyúltam aztán szétnyalta a kezemet majd megsimiztem,amúgy elég fiatal kutya volt biztos azért nem volt nagyon terület védő.

2014. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2014. márc. 22. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:
A betörők ellen a "csak ugasson" annyit fog érni mint halottnak a csók. Bedobnak neki egy kis mérgezett kaját és már vége is a kutyának.
2014. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Erre fele nincsenek annyira okos emberek, hogy ilyen jusson eszükbe, de azért nem is olyan buták, hogy be akarjanak törni. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 23. 08:12
 9/12 anonim válasza:

Egy Golden azt ijeszti el, aki fél a kutyaszőrtől vagy a kutyanyáltól. :D A mi goldenünk mindenkinek hízeleg, nyújtja a mellső lábát, így jelzi, hogy reggeltől estig igényt tart a simogatásra. Vagyis egy gondentől max. az fog tartani, akinek elképzelése sincs a kutyákról és alapban minden fajta kutyától fél.

Házat/udvart őrizni ne goldent vegyél, ő egy családi kedvenc, mi a miénket puncskirálynőnek és hercegnőnek nevezzük, ez mindent el is mond szerintem a jellemükről. :D

2014. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem csak házőrzőt akarok, hanem ami azért szelíd is, és családi kedvencnek is jó. :D
2014. márc. 25. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!