Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 120 négyzetméteres lakásba,...

120 négyzetméteres lakásba, egy cica és kisebb gyerek mellé szeretnénk egy nagytestű közepes-nagy mozgásigényű kutyust. Milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves lányunknak.Ő a macisabb kutyákat (pl. tibeti masztiff,leonbergi) szereti.
2014. márc. 22. 18:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19. Aki egy ekkora monológ alatt több mint 30 smiley-t ír,illetve nem tud egy kérdőjelet használni egyszerre,az nekem ne beszéljen.A korod is olyan 14-15 körülire tippelném.A lakásban nincs szőnyeg,a kutyát nem én fogom gondozni.És egy 120 négyzetméteres lakás nem éppen kicsi,de persze honnan is tudhatnád?
2014. márc. 28. 17:22
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

miután legyerekeztél, az unokám nevetett rajta egyet :)

fogalmad sincs róla ,hogy miről is beszélnél :)

én pedig ebben élek !!!

3 gyerek után, 1 unoka mellett, 4 szoba 110 m2 . egy 40 kg-os nagy szőrös kutyával. és a párom szerint még a függönykarnison is kutyaszőr van :) takarítás után !

egyszóval,kicsi tudatlan ember,neked még fogalmad sincs a arról a világról amibe belépni készülsz:):)!!!!!!!!!!

olyan ,hogy egy lakásban élni egy ekkora kutyával ,és nem fogsz vele foglalkozni:) NA OLYAN NINCS! csak te ezt még nem tudod:) de majd megtudod !

2014. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%
Pont ezt mondtam én is, hogy a fűszer az ételben a kutyaszőr lesz. Nem mellesleg a kutya kedvenc helyein a fal 60 cm magasságig sötétszürkére fog színeződni. Az se rossz, amikor megrázza magát a lakásban az ázott kutya (mondjuk télen) és utána lehet takarítani a bútorokról a koszos vízcseppeket. :)
2014. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Szerintem házba nem való macis kutya. De ha valaki azt szeretne... akkor az választhat leonbergi-t is. Ha többször is van sétáltatva akkor nincs baj. DE minden nap kell kefélni a kutyát, a sétáltatás se maradhat el!
2014. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én azon akadtam ki hogy nagy mozgásigényűt szeretnétek, de lakásban akartok tartani egy nagy kutyát!!!

ezt mégis hogy? ha nagy a mozgásigénye akkor reggeltől estig egy udvar kell neki minimum. 120nm szerintem elég lehet egy nagy testűhöz, de ha csak leviszed napi 2x sétálni az egyenlő egy írtó kis mozgásigényű kutyával = labrador pl

2018. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!