Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázni fog ha kiviszem a fr...

Fázni fog ha kiviszem a fr bulldog kiskutyám?

Figyelt kérdés
Most lesz 11 hetes. fázni fog ha kiviszem? hol tudok beszerezni ruhát(ha kell) aminek nem olyan borsos az ára?előre is köszi
2009. dec. 16. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hát...látni fogod rajta... :) mivel elég gyorsan fog nőni javaslom, hogy babaturibol válassz neki rucit, ha ugy gondolod, szükség van rá:)
2009. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nincs szükség ruhára. Nem fog fázni. Egy francia bulldognak normális szőre van, hasonló mint pl. egy argentín dogé - és nekem az egyik ismerősöm kint tartja a sajátját és a kutya nem fázik. Ha meg csak leviszed sétálni akkor meg pláne nem kell.
2009. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Ez egy kiskutya még. Remélem tudod, hogy ha kifázik el is pusztulhat. Sajnos én jártam így. Ne vidd ki tavaszig!!!!
2009. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Babaturiból?Mármint gyerekturi(pl. angol ruhás)?Bocsi, de nem vagyok a témában otthon. Én is félek, hogy megfázik, ezért is kérdeztem. De, hogy tavaszig ne vigyem ki...addig még van bő 3 hónap. Tényleg szükséges ez?köszi előre is.
2009. dec. 17. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Attól függetlenül, hogy kölyök, ez egy kutya, akinek van fedő- és aljszőre. Semmi baja nem lesz. Ne misztifikáljátok már túl ezt. Semmi szüksége ruhácskára.
2009. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia... vidd ki, nézd meg fázik e...nekem 3honapos angol bulldogom van, ö nem fázik, pedig lakásban van... még lenn bohóckodik addig biztos nem... ha elkezd vacogni vedd fel és vidd be:) én irtam a babaturis boltot, igen, turkálóra gondoltam, némi átalakítással pár száz forintért beszerezhetö több darab. kutyaruhát nem érdemes venni, mert rövid idö alatt kinövi... majd ha már nem nö és akarsz neki esökabátot vagy ilyesmiket:)
2009. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd ki, kínzás tavaszig a lakásban tartani. Ha fázik, akkor öltöztetheted, de szerintem, ha eleget mozogtok, nem fog.
2009. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!