Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjjel óta megy a kutyám hasa,...

Éjjel óta megy a kutyám hasa, ha "csak" gyomorrontás miatt van, akkor mikor kell elmúlnia? Ha nem betegség?

Figyelt kérdés
Tegnap vacsira kapott husit (húslevest főztem,egész csirkét ugye,és abból adtam neki csak husit,és csak májat ) Máskor is szokott kapni,sosem volt tőle hasmenése . Viszont éjjel óta elkezdte a hasmenést,egész eddig semmit nem akart enni,csináltam neki rizst csirkével,abból evett egy keveset . Inni sajnos nem iszik :( Ha nem betegség,akkor mikor kell elmúlnia? Ma reggel is többször,meg még délután is jópárszor ment a hasa . Ha betegség,akkor milyen betegségre utalhat ? 10hónapos,megvannak az oltásai.
2014. márc. 25. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi baja lehet ezekkel a tünetekkel, nem csak "gyomorrontás". Ha nem iszik az nagyon nem jó, mert kiszáradhat teljesen. A helyedben ha nincs javulás holnapig, mindenképp megmutatnám állatorvosnak!
2014. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgyis az lett volna :) De szerencsére már jobban van . Adtam neki joghurtot tegnap,estére már ivott is . És már széklete is szilárdabb volt :)
2014. márc. 26. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!