Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Hirdetés?

Szerintetek? Hirdetés?

Figyelt kérdés

[link]


mit gondoltok erről a hirdetésről?



2014. márc. 25. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt ez nem egy amstaff, hanem egy tipikus bull típusú keverék, amiket százasával találsz menhelyen (Anyja Chocolate Red Nose szuka - na ilyen nincs amstaffban) Másrészt elég ramatyul néz ki szegénykém...
2014. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
25 ezerért nem rossz biznisz keveréket árulni, de megvenni meg ostobaság. Tele vannak a menhelyek amstaff jellegű kutyákkal, a többségük kedves, játékos, emberszerető kutya, kölyökből sincs hiány.
2014. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég görcsöcske szegénykém. :( Azért, ha tényleg Josera tápot kapna, nem hinném, hogy így nézne ki. Én a miskolci menhelyen pont most találtam bull típusú kölyköket, amik sokkal szebbek, és ők is kedvesek, aranyosak, ragaszkodók lesznek, ha valaki még időben elviszi őket. Szerintem a legtöbb menhelyen minden harmadik kiskutya pont így néz ki, nem gondoltál még arra, hogy ott is szétnézz? Ez a kiskutya keverék, és pofátlanság érte ennyit kérni szerintem.
2014. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Ez egy vicc. Ahogy előttem is leírták, a red nose eleve pittbull, nem amstaff...amiből kevés fajtatiszta van erre. A másik dolog, hogy egy két, két és fél hónapos kutyáról hogyan lehet állítani, hogy később sem lesz benne agresszió? Ha jól neveled, egyikben sem lesz, ha rosszul neveled, bármelyikben lehet. Ez 99%-ban nem a kutyától függ. Már első ránézésre látszik a piggmenthiány is, ami szintén kizáró ok az amstaffnál. Keverékért menj menhelyre, ott legalább jótt teszel vele...
2014. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!