Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frissen kibontott, gyári...

Frissen kibontott, gyári csomagolású Brit Premium Light kutyatápban ezek a tápszemcsék voltak. Én azt hiszem megrendült a bizalmam ebben a márkában, nézek valami más hasonlót, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2014. márc. 27. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet gyártási hiba. Van lehetőséged vissza vinni és kérni egy új csomag tápot?

Én cicakajával jártam úgy, hogy a bontatlan alutasakos kukacos volt belül, visszavittem és kaptam helyette egy másik csomagot meg 1,5 kg szárazat.

2014. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Brit care-ről is hallottam jó sztorit :) tele volt szőr csomóval a táp, de nagyon durván. Illetve a taste of the wild-ben üvegszilánkot is találtak.


Vedd fel a forgalmazóval, vagy a gyártóval a kapcsolatot.

2014. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Én évek óta etetek Brittel, soha semmi bajom nem volt vele, a sokkal flancosabb márkák viszont nem váltak be. Fogalmam sincs mi ez, viszont jó lenne tudatosítani8 az emberekkel, hogy semmi és senki sem tökéletes. Igen néha hibáznak az emberek, néha hibásak a termékek. Ha ez nem esik meg minden egyes csomaggal akkor egyszerűen csak egy véletlen, és nem a márkát minősíti.
2014. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!