Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 honapos kiskutyánk....

Van egy 4 honapos kiskutyánk. És abban kérném a segitségeteket, hogy a kutyusunk nem akar enni. Lehet, hogy a fogátol? Attam neki ma reggel tejet azt viszont megitta.

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen a fogváltáskor előfordulhat, hogy kihagy egy-egy étkezést illetve az étvágya is csökken. Tejet ne adj neki, mert a kutyának nem túl jó, a kutyák többsége laktózérzékeny (pontosabban laktázenzim hiányos). Áztasd pépesre a tápját, hogy inkább lefetyelnie kelljen. Vagy puhább dolgot adj neki, amit kevésbé kell rágni.

Amúgy annyira nem kell kétségbe esni ha pár napig csak épphogy eszik, semmi baja nem lesz. Az éhség nagy úr. Fájó foggal is eszik ha már nagyon éhes:)

2014. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firestorm ***** válasza:

Tejet ne adj neki,maximum laktózmenteset.

A tápot áztasd be,hagyd megpuhulni keverhetsz hozzá kis párizsit vagy virslit és jó étvágyat.

Régebben vettünk olyan tápot amihez forró vizet kellett önteni (már nem tudom mennyit) és ilyen szaftos cucc lett belőle,imádta az enyém.

2014. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
Nekem régen azt tanácsolták, hogy zabpelyhet adjak neki langyos vízbe áztatva. Mármint nem "márkásat", hanem a bio részen amit találsz. De úgy emlékszem hogy állatboltban is kapsz ilyet.
2014. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4 hónaposan még az elején is van a fogzásnak.

Ha továbbra sem akar enni, más lehet az ok.

2014. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kecsketejet ihat. Áztasd be a tápot neki pépesen lehet jobb neki. Egyébként ha nem levert és azért eszik valamit akkor nincs nagy baj lehet a foga miatt.
2014. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második hónapja tart a fogzás az nj-mnél. Nemhogy nem eszik, hanem rág mindent, mint az őrült. Most éppen egy marha húsoscsontot takarít meg a hústól.
2014. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!