Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Van a környéken egy...

SOS! Van a környéken egy kutyus, akit itt hagytak/elkóborolt. Hogyan hirdessem a neten? Nem tudom elnézni szegényt tehetetlenül.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel láttuk pár napja itt kóborolni szegényt, kicsi növésű kutya de szerintünk nem fiatal. Se nyakörv,se semmi a nyakában. Arra gondoltunk, hogy valaki ide kidobta, mert ez elég gyakori,hogy ide vidékre kihozzák városról,akinek nem kell. Vagy esetleg elkóborolt.

Befogadni nem tudjuk,nekünk is van kettő, viszont enni adunk neki kint.


Sosem csináltam ilyet, nem tudom, hogy pl a facebookon hogy hirdessem? TEgyek fel képet és azt írjam,hogy keressük a gazdáját, vagy új gazdát keresünk?


Jó lenne ha írnátok egy szöveget amivel hirdessem s eredménye is legyen.


2014. márc. 29. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a helyi boltban tennék ki egy papírt, boltba mindenki jár, és látná. Ha nem engedik meg, akkor a helyi kocsma és bolt előtti oszlopra ragasztanám ki, lehetőleg valami átlátszó fóliába, vagy irattartóba csomagolva, hogy az eső ne áztassa le. Fényképet jó ha mellékelsz.

Írd le, hogy itt ez a kutya, ismeri-e valaki (mert lehet csak elkóborolt valakitől). Leírhatod a tulajdonságait (pl. ha szelíd és barátságos vagy ilyesmi). És hogy keresi volt vagy leendő szerető gazdáját, akinek élete végéig hűséges társa lehetne. Vagy ilyesmi. És telefonszámot mindenképp mellékelj. Helyi szinten könnyebb szerintem "elpasszolni" egy kóbor állatot, mint közösségi oldalakon.

2014. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem, előbb keressetek neki egy ideiglenes valakit a környéketekben egy max 2 hétre és utánna írd ki a szöveget: facebookra, gazditkeresek.hu ra és minden ilyen kutyás portalra.A szöveg amit ajánlanék a következő:


SOS!!!!

Régi vagy új gazdáját keresi ez a bubajos, békés kutyus.A napokban találtuk a környéken, most ideiglenes befogadónál van.Sajnos ott sem maradhat sokáig, ez még nem megoldás.Ő is egy tisztességes, rendes gazdára vár.(itt írjátok le a jellemzőit: marmagassag, nem, jellem, ször szín, van e chipje, ivartalanitva van e...az előbbiekben egy állatorvos segít) Érdeklődni: telefonszám, mikor érdeklődhet, mikor lehet megnézni, hol és név.Kép és ennyi

2014. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

papírra: hány év körüli

milyen keverék ( ha nem tudod megállapítani akkor csak írd oda hogy keverék )

fénykép

2014. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!