Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta ez a...

Szerintetek fajtatiszta ez a kutyus?

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek ő igazi golden?



2014. márc. 29. 17:00
1 2 3
 1/27 sippara ***** válasza:
49%
Mivel nincs melléfényképezve a törzskönyv, Isten se mondja meg, fajtatiszta-e, pláne nem egy pár hetes kölyökről...
2014. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nincs törzskönyve tudtommal
2014. márc. 29. 17:16
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Akkor bármi lehet.
2014. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 sippara ***** válasza:
57%
Akkor pont annyira fajtatiszta, mint én japán állampolgár :)
2014. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom, egyik rokonom vette, jófogásról... én nem tartottam jó ötletnek, elleneztem, hogy inkább 100-200ezerért egy jó kennelből hozza, aztán 6 hetesen itt a kutyus, chip és oltások nélkül :S bár kétség kívül nagyon édes.

Viszont a szüleit láttam, mind a kettő szép golden volt. Ezért érdeklődtem, hogy ti mit gondoltok, tudom, hogy még pici csak úgy mégis... :)

2014. márc. 29. 17:39
 6/27 Akiteki ***** válasza:
69%
A rokonod igen nagy hülyeséget csinált.
2014. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha láttad a szüleit, és nincs törzskönyve, akkor ő egy fajtajellegű keverék:) De nagyon aranyos:)
2014. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Már ha egyáltalán tényleg ők voltak a szülei. És még akkor is lehet, hogy beléjük is keveredett már valami más. De nem is ez a legnagyobb baj, sokkal nagyobb baj, hogy a goldenek egyébként is egy rakat örökletes betegséggel terheltek és az ilyen szűretlen szülőktől származó kiskutyákra szoktak a gazdik utólag százezreket fizetni az állatorvosnak.
2014. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: hidd el, egyetértek veled teljes mértékben. Bár kívánom nekik, hogy szerencséjük legyen a kutyussal.
2014. márc. 29. 18:39
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
Biztos nem a szülei voltak, csak odaraktak statisztálni 2 goldent, a kis "goldie" pedig egy tacskótól és egy rottit származik eredetileg. Bizony. Egyesek szerint egyáltalán hogyan mer megszületni egy kiskutya úgy hogy nincs törzskönyveztetve?! Törzskönyves kutyáknál pl. olyan betegség mint dysplasia, rejtett here, stb, egyáltalán nem létezik. Csak a törzskönyv nélkülieknél. pffffffffff
2014. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!