Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik kutyát választanátok...

Ti melyik kutyát választanátok, már csak abból a szempontból is, hogy van náluk ez az örökletes diszplázia?

Figyelt kérdés

[link]

Melyik hirdetőben lehet inkább megbízni így hirdetés alapján. Csak egyikükkel beszéltem....utolsó hirdetésnél egyébként 90 ezer ft egy kutyus. Ti melyiket választanátok?


[link]

[link]

[link]


2014. márc. 30. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez valódi kérdés vagy az utolsó hirdetés hirdetése? :) Az összes többi hirdető szaporító, tőlük nem, nem és nem veszünk kutyát. Az utolsónál van név és adatok, leinformálható szülőkkel (pl: [link] ).

Van facebook profilja is a hirdetőnek:

[link]

Ebből nekem eléggé az látszik, hogy komolyan veszi a tenyésztést, és fontosak neki a kutyák...

2014. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Egyiktől se vennék kutyát. Normális, megbízható tenyésztő nem hirdeti magát ilyen oldalakon.
2014. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Az előzővel értek egyet, nekem is bullmasztiffom van és én sem igy vettem. Az ilyen vásárlásokról meg hallotta már elég érdekes történeteket úgy hogy én sem ajánlom.
2014. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti kiskutyákat elmennék megnézni. Ha minden rendben van, akkor lehet, hogy hoznék egyet.
2014. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kösz szépen....eddig is bizonytalan voltam....most még inkább...
2014. márc. 30. 10:41
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem bizonytalankodni kell, hanem apróhirdetési oldalak helyett rendes kennelek weboldalait nézegetni. Érdeklődj a tenyésztőktől a kutyái egészségi állapotáról, szűréseiről (mutassa is meg a papírjait, mert ugye messziről jött ember azt mond, amit akar), látogass el hozzájuk, nézd meg a kutyákat, a tartási körülményeket, és ha találsz egyet, akiben megbízol, meg a kutyái is tetszenek, akkor jelentkezz be nála egy kölyökre. De az apróhirdetéseket felejtsd el, jó tenyésztő nem szorul rá az apródra meg a jófogásra, a szaporító meg nem törődik az örökletes betegségekkel és egyéb apróságokkal, amik aztán megkeseríthetik a kutyád, és ezáltal a te életedet is.
2014. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyen helyről nem vennék, akik ilyen oldalakon hirdetik a kutyákat.Mi is ilyen helyről vettük régebben, persze tiszta bolhás volt....
2014. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Már volt egy kérdésed erről, oda belinkeltem az utolsó linken szereplő kölykök tenyésztőjének a honlapját. A többi felejtős.
2014. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
utolsó az igazi tenyésztő, a többi csak szaporító szóval felejtősek!
2014. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsónál érdemes lehet érdeklődni, mert tenyésztőnek tűnik. A többi felejtős.
2014. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!