Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kiszökik az engedélye...

A kutyám kiszökik az engedélyem nélkül kiszökik mikor szólok neki hogy álljon meg! Jó tanítás lenne ha kizárnám egy pár órára?

Figyelt kérdés

Mikor visszajön a szaglászásból áll a kapu előtt!

Jó tanulság lenne neki, ha kimegy nélkül, akkor állhat pár órát az utcán?



2014. márc. 31. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sétáltatni szoktad?
2014. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de valahogy úgy megy el, hogy engem szivasson! Az utolsó pillanatban kirohan!
2014. márc. 31. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha eleve azért szökik hogy kint legyen, miből gondolod hogy jó "lecke" lenne az neki, hogy hagyod kint maradni? Ráadásul ez igen nagy felelőtlenség is, mert a kutya póráz nélkül nem flangálhat az utcán, akinek nem tetszik ez hív egy sintért és simán elviszik vagy megbüntetnek.


Sétáltatni kéne normálisan és többet foglalkozni vele.

2014. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -Evetke- ***** válasza:

Felügyelet nélkül nem maradhat kint az utcán!! és ha elszökik és nem jön vissza?? vagy arra megy egy agresszív és erős kóbor (másik kiszökött) kutya és megtámadja vagy széttépi? Nem egy ilyen történetet hallottam már.

Vagy ha elgázolják? vagy ellopják?


Lehet a kerítést kéne megeszkábálni. És megtanítani a kutyát türelemmel és következetes, hogy csak engedéllyel mehet ki. A kerítés a gyorsabb projekt :)


Odaálltok a kapuhoz (eleinte hosszú póráz), nyitod a kaput, kilépsz, ha magától ki akar menni rámordulsz, jelzed, hogy csak az engedélyeddel. Aztán kihívod. Ugyanez bemenetelnél is. Úgy tudom, ehhez nem kell jutalomfalat, mert ez nem feladat, hanem a Te vezetésednek az elismerése.

2014. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kizárni az utcára? Bakker, de okos vagy te is :P
2014. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!