Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 5 éves kutyát meg lehet...

Egy 5 éves kutyát meg lehet tanítani szobatisztaságra és arra, hogy ne ugasson a lakásban (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves vizsla keverékünk akit először családi házban tartottunk.Onnan mindig szökött:D Aztán én beköltöztem albérletbe (panel) és nem jöhetett oda. Most viszont vettem egy saját lakást ahova már senkinek az engedélye nem kell.Időm van rá ha kell befizetem valami kutya tréningre is.Szerintetek fogékony még a tanulásra?

2014. ápr. 1. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is fogékony vagy a tanulásra akár 70 évesen is, ő is az.

Egyébként a kint tartott kutyák általában szobatiszták, vagy kevesebbet kell velük küzdeni.

Ha rendesen lemozgatod, akkor meg ugatni se nagyon akar majd.

2014. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is keverék kutyám van... én például 7 éves korában tanítottam meg pacsizni:)) szerintem meg lehet tanítani
2014. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyèrtelmüen igen. Arra kèszülj fel, hogy ha nem szobatiszta, nem feltètlenül tud lakásban viselkedni..
2014. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!