Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyám legyen?

Milyen fajta kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakok a családommal. Négyen vagyunk van egy 20 éves nővérem és gyakran járnak hozzánk az unokatesóim akik 8 és 9 évesek. A kert és az udvar egyben van tehát hatalmas helye lenne. Kinti kutya lenne ,természetesen biztosítva lenne neki egy meleg fekvőhely is. Közepes vagy nagy testű kutyára gondoltam ami jó házőrzőnek is. Családi kutya lenne. Napi 2x vagy 3x tudnám levinni hosszú sétákra és faluban lakom tehát el is engedhetném futkosni. A dobermann az álmomde tudom ,hogy azt még nem kellene vegyek mert nem jó kinti kutyának és több mozgás kellene neki. És nem menhelyi kutyust szeretnék hanem tenyésztőtől vett kutyát.

2014. ápr. 1. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Német juhász, ha első kutya akkor ne munka vonalast.
2014. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Nem első kutya lenne.

2014. ápr. 1. 20:50
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Labrador. De attól hogy falun laksz ne engedd el,mert ez nem jogosít fel rá. Én is pórázom viszem ki és én is falun lakom és ha nem így tenném már párszor lett volna baj belőle, mert másé nem azon volt.
2014. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy kutyakiállításra, ott nagyon sok fajta kutyával találkozhatsz, tuti lesz olyan fajta ami megdobogtatja a szíved.
2014. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem fogadj örökbe egy menhelyről egy kutyust. Semmivel nem jobb egy állat attól, hogy tenyésztőtől van. :)
2014. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Golden retriever :)
2014. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy nem jobb.

Volt már keverék kutyám nagyon szerettem de most egy fajtatisztát szeretnék.

2014. ápr. 1. 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagy az udvar, akkor én a helyedben komondort vagy kuvaszt tartanék. Nagyszerű családi kutyák és házőrzők.
2014. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Német juhász, Retriever fajták Golden, Labrador, Újfullandi, Berni pásztor, Bernáthegyi, Ha játékos kutyát szeretnél ami haláláig játszik Boxer morcos a pofija de édes, vizslák,

Gyerekek mellék a Golden retrievert ajánlom saját tapasztalat, a 4 éves keresztlányomra vigyáz. De nem egy kimondott házörző.

Német Juhász: családcentrikus, fontos neki a hierarchia és csak 1 gazdája van! házőrző és van egy kisugárzása hogy megeszelek ha bántod a családom.

1. kutyám német juhász volt sajnos elpusztult méh rákba..

2014. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!