Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia bulldog tapasztalata...

A francia bulldog tapasztalataitok szerint hány napra fial?

Figyelt kérdés

Van egy vemhes francia bulldogom, és kíváncsi lennék tenyésztők véleményére, hogy ez a fajta általában hány napra szokott fialni? Ki szoka húzni egészen a 63. napig?

Várom tapasztalataitok! Veszekedősek kíméljenek!


2009. dec. 18. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Azt írod a tenyésztők véleményét... Tehát te nem vagy az, kérdem én miért is vemhes a kutyád?!
2009. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Én csak azt nem értem, miért elleted a kutyád, ha ennyire nem értesz hozzá? Ha már nem vagy Tenyésztő, miért nem előre és miért utólag tájékozódsz? Most tényleg azt szeretnéd, hogy még vállon is veregessünk?
2009. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
20:50 vagyok. Egyébként nagyon figyelj oda a jelekre, kérj az állatorvostól NAGYON ALAPOS tájékoztatást, ugyanis a francia bulldogokkal nagyon gyakran megesik, hogy nem tudják világra hozni a kölyköket és császározni kell! Ha nem ismered fel a jeleket és nem reagálsz azonnal, akkor a kölykök is és a szukád is elpusztulhat!
2009. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értek a kutyákhoz, már jópár almot felneveltem, de még francia bulldog almom nem volt. Ez lesz az első, és olyanok véleményét kértem, akik már túl vannak jópár almon francia bulldognál.

Ugyanis igaz, hogy 63 nap az átlag kutyáknál, de ez fajtánként is változhat! Nekem eddig mopszok voltak, ők rendszeresen 64-65 napra szültek, és kíváncsi lennék hogy a bullik is ennyi időre fialnak-e általában, vagy inkább korábban szoktak.

Amúgy ne aggódjatok, állatorvos elérhető, rendszeresen látogatjuk is, úgyhogy normális ellátást kap ez a kutyám is természtesen.

2009. dec. 19. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Minden kutya más!!!

Ez egy olyan hülye kérdés hogy az hihetetlen !

Nem gondolod komolyan ??

Nekem volt már nem egy alom Franciám , no de én már 7 éve foglalkozok velük , és tenyésztőnek hívhatom magam , mivel csak Tk-es , tsz-és kutyáim vannak , a piciket is származási lappal , chippel , oltási kiskönyvvel , kölyökcsomaggal adom el !

De ha eddig Mopszal fogalalkoztál miért kellett befedeztetni a Franciát ??

Nem is értem meg az ilyen embereket !

Ezek a fajták 90 % -ban császárral ellenek , nagyon sok a keverék kutya , vagy a Standardnak nem megfelelő .

Hála a kedves szaporító kollégáidnak !

Egy eltorzult fajta lett a Francia bulldog !

Ahogy már leírtam minden kutya máskor ellik , de szépen vegyél egy könyvet és olvasgass , ne várd a szádba a sült galambot !

Eladhatalan a Francia bulldog /már akinek / Akkor mi értelme van hogy vemhesítetted ?? Semmi jó ,nagyot buksz majd rajtuk ... és többet nem lesz kedved gyárost játszani! 20-30 ezer ft ért is kapni már ... többért te sem tudod majd eladni !

Rogyásig van a piac !!

De te tudod, És persze a császár sem olyan hűű de jó érzés a kutyának !

2009. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen ezzel nem megbántani akartalak !

De ez így van ! Édik meg minden .... de ez nem játék !

Ha pénzt akarsz belőlük , mert azt akarsz , külömben nem lett volna már JÓ PÁR Mopsz almod ... nem fog menni , lent van a piac a béka feneke alatt !

Remélem azért ennek a mostani alomnak megadsz mindent , és nem kereskedők kezébe fognak kikötni !

2009. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp megértem a kirohanást az utolsó válaszoló részéről. De én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e valami más tapasztalat, mint ami eddig nálam volt... Semmi rosszat nem akartam ezzel, és megmondom őszintén, hülyének sem érzem magam! Vannak olyan fajták, amik eltérnek az általánosan elfogadottaktól, ezért tettem fel a kérdést! De úgy látom fölösleges volt!

A császárral meg ne is haragudj, de teljesen tisztában vagyok, ha nem lenne igazi francia, akkor talán nem lenne császáros.

Ja, és igen, szaporító vagyok, viszont nem kereskedőknek termelek, hanem ausztriában, németországban szoktam a kölyköket hirdetni, és ott adom őket családokhoz! Mert sajnos magyarországon nem lehet normálisan kutyát eladni! Eddig 2* adtam itthonra kutyát, mert azokban a vevőkben megbíztam!

A mopszokkal meg azért nem foglalkozom már, mert öregek, többet nem akarom őket elletni, ettől függetlenül itt vannak nálam, mert szeretem őket, és ennyi tisztelet kijár nekik, hamár hozták a pénzt!

A francia az új szerelem, beleszerettem, és nem érdekel, hogy lement az ára egyáltalán! Pláne, hogy itthonra nem hiszem hogy adok el belőlük! Ha meg mégis, akkor a 20 ezer is 20 ezer, ha lesz rajtuk 5 ezer nyereségem, én már akkor is elégedett vagyok!

2009. dec. 19. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó... már inkább nem is idegesítem magam basszus...
2009. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Eewa válasza:
Szia!A Francia bulldogok általában kihuzák a 63 napig ezt az első berakástol számolva.de ha még akkor sem akkor a rákövetkező nap feltétlenül vidd császároztatni!Persze az 55 naptol folyamatosan figyeld és ha látod h kinlődik illetve elfolyik a magzatvize rögtön vidd orvoshoz,mivel általában nem fialna maguktol.Az én franciám is nemsokára fial hétfőtől figyelmesen kamerával figyelem.ajánlom h te is figyelj rá.észre veszed ha fialni fog.Üdv
2010. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!