Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartják magukat komoly...

Miért tartják magukat komoly kutyának az ismerőseim, ha csak az első fél évig törődtek a kutyájukkal?

Figyelt kérdés

Komoly kutyásnak tartják magukat, mikor az első mondjuk fél évben foglalkoztak a kutyáva, kkutya iskolába vitték büszkélkedve, hogy majd milyen nevelt lesz a kutya. És talán ha 4x elvitték, már sokat mondok...


Aztán jött a ma nincs kedv sétáltatni, majd holnap, ma fáradt vagyok, ma dolgoztam...



Minek tartják magukat felelős kutyásnak, ha az első x hónapig törődtek akkutyával?



2014. ápr. 2. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszek ez a felelős állattartás. Sokan azt hiszik hogy már "mintagazdik" attól hogy a kutya nem moslékot eszik, hanem tescos kutyatápnak csúfolt szennyet, meg hogy nincs láncra verve, hanem nonstop bent van és kutyapelenkára hugyoztatják. Nincs előttük jó példa, és nem is néznek utána mi lenne a kutyának a legjobb. Én erre tippelek.
2014. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kutyásnak azt kell tennie ami a kutyájának jól esik (de ettől másokat nem kell el likvidálni) amelyik ilyen hogy azt hiszi magáról hogy a legjobb gazdi az beképzeli magának esetenként . No a lényeg hogy a többikere is kell időt szakitani .
2014. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Mert azt elfelejtették, hogy nem egy félévre vettek kutyát, hanem egy egész kutya éltre.

Előbb utóbb túl is adnak rajta, mert nyűg lesz nekik.

2014. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem gondolom, hogy kutyának tartják magukat.
2014. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Elég botor kérdés.

Azért tartják magukat komoly kutyásnak, mert szerintük azok.

2014. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!