Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki az első komoly szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki az első komoly szerelmével marad/maradt örökké?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akivel először csókolózott, vagy elsőnek sexelt és azóta is együtt vannak? Vagy összeházasodtak? Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire létezik ez az örök szerelem:)
2014. jan. 22. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
1 ilyen párt ismerek összesen, úgy 140 ből.
2014. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sulek Péter ***** válasza:
nekem is csak 1 ilyen van baráti körben már 5 éve együtt vannak bár sztem örök élet :)
2014. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet...egész közeli ismerőseim :) a Szerelmem és én
2014. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

eddig én is így vagyok, bár én fiatal vagyok, szóval az enyém még nem jelent semmit.

ismerek szüleim baráti köréből. még 15 évesen középiskolában jöttek össze és azóta együtt vannak. soha nem szakítottak, gyerekeik születtek és boldog család. van ilyen, de nehezen.. nálam is nem rajtam fog múlni, én nagyon szeretem őt, de hát..

2014. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a szüleim. : )
2014. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azzal a lánnyal vagyok mai napig akibe először szerelmes lettem, vele csókolóztam először, és vele veszítettem el a szüzességemet is. Házasok vagyunk már. Bár még csak 2 éve. Azért vettem el mert szeretem, és végleg vele akarok maradni.:) F24
2014. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve együtt, nekem ő az első minden téren, neki én az első komoly, de már nem volt szűz, remélem együtt is maradunk, mert jól megvagyunk, én 22 ő 26
2014. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt, első igazi kapcsolat mindkettőnknek. :) 23L
2014. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ismerek egy olyan párt, akik Gimi 2. osztályától (10.-től) eggyütt vannak. Mostmár mindketten 35 évesek és már van egy 2 éves gyerekük is <3
2020. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!