Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léptél ki életed első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptél ki életed első komoly kapcsolatából, ahol úgy érezted ő az igazi?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem,van itt olyan lány akinek a párjának saját lakása van,valamilyen oknál fogva mégsem akar vele összeköltözni?
2014. febr. 10. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy éreztem, hogy ő az igazi, ezért nem léptem ki, hanem összeházasodtunk. És nem bántam meg.
2014. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó nektek.....szerintem viszont a szerelem nem mindg elég egy pàrkapcsolathoz
2014. febr. 10. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt én sem állítottam, hogy a szerelem elég. A szerelem elmúlik, és ami utána marad az a lényeg.
2014. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ponthogy azért léptem ki az első komoly kapcsolatomból, mert nem éreztem, hogy ő lenne az igazi.

A második részére a kérdésednek annyit tudok mondani, hogy tegyük fel van egy ilyen szituáció, adott minden, de a csaj nem akar odaköltözni. Ez azért van mert a legtöbb ember félti a seggét. Ez annyit tesz, hogy ha csaj odaköltözik akkor elvannak, de ha szétmennek, akkor a srác elél tovább a kis lakásában a csaj meg ki van rúgva nincsen semmije, mert a lakás eleve nem az övé volt, tehát visszamehet kalaptartónak az anyja szobájába ahova való..

Na ez az az ok ami miatt soha nem csinálnám azt, hogy áhh van egy lakásod? odaköltözök akkor. Mert sose tudhatod mi lesz a jövő..

2014. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!