Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok olyan prémium...

Ajánlanátok olyan prémium minőségű tápot, ami egyáltalán nem tartalmaz csirkehúst és kistestű kutyáknak ajánlott (tehát kis szemű legyen)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogy miert jo ha egy tap kisszemu.. az a szerencsetlen kutya meg annyit se ragjon? :O
2014. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Acana Bárányos - ez kisebb szemú, Acana-Pacifica-halas ez normál (?) méret. Szerintem a normál méret olyan 1 Ft-os nagyságú.


Egyébiránt mi a problémád a tápszem mérettel, mert ugye vannak tényleg orbitális nagyok, de amit én már láttam az gagyi tápoknál van.


A kutyának tényleg jó ha normális tápméretet eszik, ha csak a kicsit szereti akkor vagy öreg és alig van már foga, vagy rá kell szoktatni:)

2014. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10 éves kutyus, eddig is kistestű kutyáknak való tápot kapott, ezért gondoltam, hogy nem változtatnék ezen. Ennek egyébként kb. egy centis a mérete, szóval nem olyan apró. De nem hinném, hogy rossz lenne, ugyanúgy elropogtatja, nem egyben nyeli le. Csontot is kap minden héten fogkoptatásra.

Köszönöm a választ, utána fogok nézni ennek a tápnak!

2014. ápr. 3. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Még valamit, igaz nem kérdezted de hátha segít:


Nem tudom hol élsz, de ha van lehetőséged, akkor kimérve vegyél a tápból - amit ajánlottam az Acana - mert pl. a Lehel téri piacon tudsz venni min. 30 dkg ebből is abból is és apránként adagold a jelenlegi tápjához, elkerülvén az esetleges hasmenést.


Tehát jó egy hét alatt adagold a régi tápjához és a hét végére már teljesen az újat kapja.


Esetleg egy-két szemet jutalomfalatként is adhatsz neki.


Remélem beválik és jó lenne ha írnál valami fejleményt róla!

2014. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Acana és Orijen tápok között nézelődj. Nekem az 5 kilós kutyám eszi ezeket.

Persze ha azért kell, mert mondjuk már nincs meg az összes, vagy kevés foga van, akkor nem biztos, hogy meg tudja majd enni. De akkor beáztatod egy kis vízbe, és már mehet is.

2014. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!