Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyáid vannak/vo...

Milyen fajta kutyáid vannak/voltak/lesznek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 09:08
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%

Volt: ónémetjuhász, tacsi, tacsi keverék,

van: cocker spániel

szeretnék majd egyszer: lhasa apso, field spániel

2009. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam volt kuvaszunk, apum tenyésztette őket (és nem szaporító volt!!!), de aztán abbahagytuk, mert sok probléma volt öregebb korára az anyakutyával és el kellett altatni. :( Aztán lett pulink. Azóta is az van, most 2 van, egy fekete meg egy fehér :) Párommal nyáron össze szeretnénk költözni, én nagyon szeretnék berni pásztort, gyerekkorom óta arról álmodozom, hogy majd az lesz nekem. Párom viszont nem szeretne nagy kutyát, ő azt mondja legyen majd westie. :) Szóval valószínűleg az lesz majd. :)
2009. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
az első kuvasz volt, utána 2 keverék kutyus, most nincs kutyi és labrador, westie és havanese között vacilálokmég nem dőlt el mi legyen de a labi legvalószinűbb.
2009. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:
100%
Nekem előszőr Újfulandim volt utána lett kétt Tacskó- Foxi keverék, és közben még kétt Kaukázusi Juhászkutya.Már csak a két keverék van meg de a kaukázusik már nincsenek. Mivel nagyon szerettem őket most megint szerztem egy kölyök Kaukázusit.
2009. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

Volt: Komondor (De több is volt de egyszerre csak 1)

Van: Most nincs

Lesz: Bernipásztor

2009. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Nekem most van az első kutyusom, utcáról fogadtam be fogalmam sincs milyen keverék. Nagyon régóta szerettem volna kutyát, csak nem volt pénzem eltartani :/ De örülök, hogy ő van most. Szeretnék majd egyszer mudit és dobermant.
2009. dec. 19. 09:35
 7/60 A kérdező kommentje:
Jah és magyar vizslát természetesen :):)
2009. dec. 19. 09:35
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Magyar vizslám van, és imádom!!!!!!!!! Nagyon okos és szótfogadó, viszont a hideget nagyon nem bírja, ezért beengedjük a lábtörlőre.
2009. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

Volt: német juhász keverék, tacskó keverék

Van: labrador, német juhász keverék

Lesz: dobermann, airdale terrier, mudi, német juhász

2009. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
63%

volt:palotapincsi,labrador

van:shih-tzu (ha érdekel valakit akkor fedeztetést válal)

szeretnék:labradort,bernáthegyit

2009. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!