Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon okos a kölyök kutyám 4...

Nagyon okos a kölyök kutyám 4 hónaposan már képes lenne teljesíteni az engedelmességi vizsgát. Mit taníthatok még neki?

Figyelt kérdés
Milyen jó trükkök vannak még?
2014. ápr. 5. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, a 101 kutyatrükk.Ajánlom, nagyon jó trükkök vannak benne.Ha hamar elkezded a tanítását fog tudni sok trükköt.Amúgy milyen fajta kutyus?

Trükkök:

A "döglött" kutya

Egyensúlyozás és elkapás

Újságkézbesítés

Hozd a papucsom!

Hozd a pórázt!

Pakold el a játékokat!

Takarózz be!

Fekvőtámasz

Zsebtolvajkodás

A világ legostobább kutyája

Vedd fel a telefont!

Kapcsold le a villanyt!

Csengess, hogy bejöhess!

Hozz egy sört!

Levélkézbesítés

Keresd a kocsikulcsot/távirányítót!

Hozz egy papír zsebkendőt!

Ugrókötelezés

Térdről indított ugrás

Ugrás bukfenc fölött

Ugord át a hátamat!

Guruló karika átugrása

Ugrássorozat két karikával

Kúszás

Piruett

Pukedli

Húzz egy lapot!

Takard el a szemed!

Viszlát!


Bár még kölyök így van olyan amit nem ilyen korban kell.Ha nem tudnád hogyan kell megtanítani valamelyiket akkor írj privit és szívesen leírom. :)

2014. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a lábnálkövetését azért megnézném :D de nehezíteni mindig tudsz a városligetben a tömegben is megcsinálná az engedelmes vizsgát? és ha csak az állatkert szagát érzi de nincs tömeg ? Pontosítani megéri mindig, ráadásul egy kutya csak akkor tud valamit ha azt minden körülmények között megcsinálja.. menj olyan helyre ahol áll a víz vagy gyakorold esőben.. ez mind mind kíhívás.


Trükkökbe meg legyél kreatív találj ki valamit valami újat akár :)

2014. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Landseer szuka. 101 kutyatrükk nagyon jó könyv, találtam egyet a neten. Megyen tömegben is, mezőn is. Esőben még nem próbáltam ki. Agilityt nem tudok csinálni mert nagytestű lesz és ne legyen baj a csípőjével. Dog dancing-re gondoltam még :)
2014. ápr. 5. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha neked 4 hónaposan egy engedelmes vizsgára kész kutyád van, akkor te elveszed a kutyád kölyökkorát. Az egy dolog, ha sok mindent tud, de egy vizsga folyamatos terhelését végigcsinálni nem 4 hónaposra tervezték.
2014. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan nekem is nagyon engedelmes kutyám volt:) Utána hirtelen mindent elfelejtett, ahogy jött a kamaszodás. Kb 1 éves kora után tudott igazán visszatalálni magához...
2014. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy engedelmességi vizsgára viszem, hanem abból amit ott csinálnak mindent tud. 2: Nem veszem el a gyerek korát. Ideje kölyökként szoktatni ahhoz, hogy mi a rend és akkor nem lesz egy neveletlen dög mint egyeseké. 3: Tarts meg te már 1 évesen egy 50-55 kg kutyát ha nincs megnevelve.
2014. ápr. 6. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"4 hónaposan már képes lenne teljesíteni az engedelmességi vizsgát. "

2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen mert mindent megcsinál elsőre amit kell.
2014. ápr. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!