Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleménytek a bírókról?

Nagy568 kérdése:

Mi a véleménytek a bírókról?

Figyelt kérdés
Harmadik kutya kiállításon voltam a kutyámmmal. Előtte a bírő sörözött a tenyésztőkkel. Nyílván a tenyésztőknek a kutyái kaptam címeketet! Ez undorító! Többet soha nem fogom be nevezni! Vinni fogom kiállításokra de be nevezni soha ezek után!!
2014. ápr. 5. 21:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a kutyám csak egy kíváló minősítést kapott mert a másik kutya rá morgott és ő vissza morgott
2014. ápr. 5. 21:45
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Most ezen nem megsértődni kell, hanem dolgozni a kutyán és kihozni belőle a maximumot.
2014. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj fajtakiállításra, ahol külföldi bírók vannak.

Menj külföldi kiállításra, ahol ismét csak külföldi bírók vannak.

Bár külföldön is emberből vannak a bírók , és mindig van tenyésztő ismerős.

Amúgy, gondolom, te is tenyésztőtől vetted a kutyádat. Itthon általában a nevesebb tenyésztőket minden bíró ismeri , aki a fajtájukat bírálja.

2014. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Honnan tudod, hogy azért nem nyert a kutyád, mert a bíró csaló? Lehet, hogy szimplán csak nem tetszett neki a kutyád? Voltunk pár kiállításon mi is, volt, hogy nyertünk, volt, hogy nem. Nem csinálok belőle ügyet.
2014. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egynémely bíróról nekem is megvan a véleményem és nem is nevezem hozzájuk a kutyámat. Sőt, lehet azt látni is, ha tényleg kilóg a lóláb. De teljesen természetes jelenség ám az is, hogy valóban vannak jobb kutyák is azon a kiállításon, mint az enyém. :) Ennyi erővel viszont mindenki anyázhatna, aki nem nyeri meg az adott osztályt. A kitűnő minősítéssel meg mi a problémád? Az azt jelenti, ami oda van írva: a kutya kitűnő. Tudod hány nagyon jót kaptam én annak idején a kutyámmal, aki azóta már három ország grand championja? :)
2014. ápr. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Én egyszer voltam, nekem az is elég volt, hogy totál kiábránduljak az egészből. A bírók szarok (tisztelet a kivételnek) és minden szar kutyának kitűnőket adnak. Hogy néznek ki a német juhászkutyák, rottweilerek, német dogok, nápolyi masztiffok??? És lehetne még sorolni...
2014. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem megvan egy párról a véleményem és nem pozitív. Egyedüli fajta voltam a kiállításon és egy jó minősítést kapott. Olyan dolgokat mondott a kutyámra ami nem igaz mert egy másik ringben lévő bírót a kiállítás után megkérdeztem. Lehordta a kutyámat minden förtelemnek és úgy bánt velem mint egy senkiházi kivert kutyával. Jó elment tőle a kedvem. Most megyek Szilvásváradra és meglátom mit mond egy külföldi bíró. Ehhez a nemnormálishoz többet se megyek. Szerintem az én fajtámat még képről se látta. De ahogy a többi kutyával is bánt meg amit a ringben művelt az egyszerűen tűrhetetlen volt.
2014. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 10:24

A bírók az adott sztenderd szerint bírálnak. Per pillanat, az általad felsorolt fajták most elfogadott küllemét veszik alapul. Hogy neked , vagy sok másnak nem tetszik a mostani divat, az egy dolog.

2014. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Figyelj ez normális. Ha valaki 10 éve tenyészt és kiállításra jár naná hogy ismeri a bírót és elvan vele neked is azt tudom mondani hogy járj sokat és keress kapcsolatokat.
2014. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Melyik kiállítás?

Melyik bíró?

Milyen fajta?

Utolsó voltam

2014. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!