Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot adjak enni és...

SpiderWeb kérdése:

Mennyi tápot adjak enni és hányszor egy 8 hetes magyar vizsla kiskutyának?

Figyelt kérdés

Hozzám került egy 8 hetes magyar vizsla kiskutya. Szeretném tudni, hogy mennyi tápot kellene adni neki enni és hányszor egy nap?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 6. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azt, hogy mennyit, a táptól függ, hogy annak mi az adagolása. Mivel eteted?


8 hetes kölyköt még napi négyszer kell etetni.

2014. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit a tenyésztő adott neki, meg akkor kérdezd mennyit.
2014. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szepi Juniort vettem neki. Nem tudom ez mennyire jó-e neki, azt se tudom mennyit kéne adni belőle pontosan.


Ez a leírása a neten:


Összetétele:


Iparilag feldolgozott növényi és állati eredetű takarmányok takarmány-kiegészítő anyagok, takarmány-adalékanyagok, komplett vitamin-és mikroelempremix.


Beltartalma:


Szárazanyag

89,80 %

Nyersfehérje

30,00 %

Nyerszsír

12,00 %

Nyersrost

1,30 %

Ca

2,10 %

P

1,30 %

Na

0,20 %

A vitamin

4020 NE

D3 vitamin

400 NE

E vitamin

25 mg/kg

2014. ápr. 7. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem is van 2 magyar vizslam. en mikor kicsik voltak napi 3-szor adtam nekik enni. azt most senki nem fogja megmondani neked,hogy egy alkalommal hány gramm kajat kell neki adni ,de kb.10- 15 evokanalnyi mennyisegu kajat adj neki,aztan meglatod. remelem tudtam segiteni :)
2016. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!