Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha fb-on bejelölöm a...

Az baj, ha fb-on bejelölöm a tenyésztőt, akitől érdeklődtem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ő úgy gondolja, hogy baj, akkor úgysem fog visszajelölni.

De ha a tenyésztőt,mint magánszemélyt jelölöd be, és nem pedig a tenyészetét, akkor nem biztos, hogy vissza fog jelölni. De ez személyenként változik.

2014. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelöld be, nagyon fog örülni neki.
2014. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Személyfüggő a dolog, hogy ki hogy reagál. Én azután jelöltem be, miután már nálunk volt tőle a kutya. Szinte napi kapcsolatban vagyunk.
2014. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem olyan tenyésztő jelölt be, akitől csak érdeklődtem, de nem hoztam kutyát, az úgy kicsit furán vette ki magát később:) Szerintem csak akkor jelöld be, ha már megvana kutty és biztosan onnan lesz.
2014. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtom más fajtáknál mennyire van így, az enyémben kb mindenki mindenkinek ismerőse, tenyésztő vagy csak tartó, mindegy, ha ugyanaz a fajta, akkor mehet... én is bejelöltem a tenyésztőt, mielőtt még felvettem volna a kapcsolatot, visszaigazolt, később mikor beszéltünk mondta, hogy kb mindenkit visszajelölt szóval már nem is emlékezett :D más meg kifejezetten facebookon vette fel egy másikkal a kapcsolatot, mert nem reagált máshogy. bejött neki, lett kutyája.
2014. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
A fb-on mindenki mindenkit jelölget. Engem kb. napi 3-an. Miért zavarná?
2014. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!