Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem várt vemhesség, mi a teendő?

Nem várt vemhesség, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy beszökött kutya miatt vemhes lett a szuka. Elvileg ki lett volna pakolva még ellés előtt. Sajnos megellett addigra. Ilyenkor mit lehet tenni ami nem avatkozik állatvédelmi szempontból törvénybe? Elaltatni a kölyköket lehetséges? (korcsok nem lehet őket elajándékozni+tervezve se volt ez)
2014. ápr. 6. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit off, de akinek csillog némi értelem az elméjében , az nem olyan orvost választ magának, aki nem tudja megmondani egy kutyáról, ha vemhes, illetve ilyen diagnózist állít fel "víz van benne" majd ráhagyja.


Arra gondolok, valami faluban élhetsz, mert ott vannak ilyen sötétek (már elnézést) szóval annyit fűznék hozzá, hogy keress egy épeszű állatorvost, és ne bízz olyan dokikban akik munkaidő után rohannak a legközelebbi kocsmába. :S

2014. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Fel kell venni a menhellyel a kapcsolatot, ők majd elintézik ezt. Valószínűleg nem ők tehetnek róla, ha valóban volt ivartalanítva. Az én ivartalanított kutyám is betüzelt 1,5 év után. Nem mindenki tudja, hogy az ivartalanított kutyák nem tüzelnek. Elvittem dokihoz, kiderült, hogy az egyik petefészke visszanőtt. Másodjára már mindent kivettek, és az óta külön szólok az orvosnak, hogy mindenestől pakolja ki a kutyákat.

Ha nem veszem észre a tüzelést, akkor most én is "boldogabb lennék" jó pár kiskutyával. Mondjuk azért vannak ennek jelei, így nem értem az orvos, hogy nem vette észre.

2014. ápr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!