Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 11 hónapos fajtatiszta...

124 kérdése:

Van egy 11 hónapos fajtatiszta német juhászkutyám, de más kutyákkal szemben nagyon agresszív! Ilyenkor mi a teendő? Hogyan tudnám "leszoktatni" róla hogy ha más kutya barátkozna akkor ő is barátkozzon?

Figyelt kérdés

Mellesleg még az emberekre nem reagál agresszíven.

Valaki aki "ért hozzá" az írjon valami okosat, mert így nem tudjuk haverral elvinni sétálni.


2014. ápr. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elérhető távolságban van Cerberos kutyasuli,vidd el rehabilitáció-szocializáció foglalkozásra.Pont ilyen problémákkal foglalkoznak.

[link]

2000 ft/alkalom.

2014. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elég messze van, mert Hajdú Bihari vagyok (pontosabban derecskei) de esetleg valami "házi" megoldás van rá? Értem ezalatt valami gyakorlat vagy hasonló?
2014. ápr. 1. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Még fiatal a német juhászod, de sajnos ez probléma lehet a továbbiakban. Nagyon sok időt kell fordítanod ha házilag akarod megoldani. Azt tanácsolnám hogy otthon valamihez köss jó érzést, amire odafigyel ez egy sípoló állat akármi és ha ráfigyel jutalomfalat, ezt a módszert ültesd át az utcára, De figyelj oda ne azt jutalmazd hogy agresszív okosan kell csinálni! Csak akkor jutalmazz ha a játékra figyel másra nem.
2014. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt az utolsó válaszolónak!!!

Számomra ez nagyon hasznos tanács volt, és ki is próbálom majd vele!! ;-)

2014. ápr. 2. 05:39
 5/5 anonim válasza:

SZOCIALOZODAS HIANYA SAJNA

Nekem sose volt ilyen problemam de talan megfelelo fegyelmezessel helyreallithato.Ovatosan mert ez meg kolyok kutya persze

2014. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!