Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak az én állataim ilyenek?

Csak az én állataim ilyenek?

Figyelt kérdés
A kutyám és két macskám megőrjít. Állandóan azt csinálják, hogy be kéredzkednek, aztán pontosan megfordulnak az ajtó előtt és egyből ki. Ugyanezt fordítva is. Amikor bent voltak , ki szeretnének menni, jeleznek, kiengedem, a fejével körülnéz és már fordul is meg hogy be szeretne jönni. Vagy megáll az ajtóba. Nagyon bosszantó. Mi a fenét csináljak a kis piszkokkal?:D

2014. ápr. 6. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd nyitva az ajtót :))

Vagy te döntsd el, mikor mehetnek ki és mikor jöhetnek be. nem fog összeomlani egyik lelkivilága sem.

2014. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Azért ilyenek, mert megtehetik. Kényük kedvükre nyitod és zárod nekik az ajtót. Te neked kell eldöntened, hogy kint van, vagy bent van.
2014. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 kutyám van és 2 macskám.

Nyáron, nyilván amikor nyitva van ajtó-ablak, akkor jönnek-mennek amikor akarnak.

Egyéb esetben pedig a macskák az éjszakát kint töltik, napközben bent pihennek. Mi a híradó végére álltunk be. A macskák, amikor meghallják a "híradó vége" zenét, már sorban állnak az ajtónál.

Akkor macskák kimennek, a kutya meg bejön.

2014. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálja :D
2014. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt régen két ilyen kutyánk, de akkor még gyerek voltam, nem voltak megnevelve, az anyámat az őrületbe kergették.


Vagy hagyd nyitva az ajtót (nálunk nappal nyitva van), vagy határozd el, hogy bizonyos időnként ki- és beengeded őket, ne hagyd, hogy ugráltasanak. Akárhogy kínlódnak, ne nyisd ki az ajtót, kizárólag akkor, amikor éppen nem könyörögnek, hogy kinyisd. Majd rájönnek, hogy akkor van mozgás, amikor te úgy döntesz. Persze wc-re ki kell engedni őket legalább reggel, délután és este.

2014. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!