Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tüzelésével kapcs....

Kutya tüzelésével kapcs. Mindenhol leírják, hogy 1-9. nap vérzés,10-14-ig fogható, felcsapja a farkát, stb. és utána mi van? 14-21. napig már lehet vinni kirándulni, stb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik. Az én kutyámat pont azért tépték meg (ivartalanított kan) mert odahoztak egy tüzelő szukát az utolsó napjain. Már nem volt fogadóképes, lökte el az ivaros kant, erre az random nekiment az én kutyámnak, akivel egyébként tök jóban vannak. Mondtam is a gazdának, hogy ne hozza ide a kutyáját, mert csak szítja a bajt, persze neki már mindegy mert a lényeg hogy "nem lesznek kiskutyák", de azért ne legyen már akkora bunkó hogy behozza a kanok közé, mert ez a vége.

Egy hétig még kerüljétek a kutyás társaságokat szerintem.

2014. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelés elkezdésétől kezdve 3 hétig nem illik, mert nagyon rá tudnak még olyankor is állni a kanok.
2014. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!