Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Júniusban lesz egy máltai...

Júniusban lesz egy máltai selyemszőrű kutyám! Nem bírom kivárni! Mit tegyek, hogy nem legyen annyira szörnyű a várakozás?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 19:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

1. 2. válaszoló: Köszi, rengeteg könyvet fogok elolvasni,mert nagyon érdekel a téma és szeretnék minél profibb lenni ( a magam módján) :D


3. Köszi, a kennel már megvan, és ezért fog júniusban érkezni. Sajnos a videót már többször is láttam, és nagyon elszörnyülködtem, ezért is válogattam annyit tenyésztők terén!


4. Köszi, de sajnos a kedvemért nem fog előbb fialni a kutyus, bár nagyon szeretném! XD És az olvasás meglesz!


5. Húh, köszi, nagyon nagy segítség! Megnézem mindet! ( De csak a dogára készülés után)


6. Igen, rátapintottál a lényegre, ezért lesz júniusi, és köszike! ;)


7. Köszike! Megnézem az oldalt is és a válaszaid is hasznosak! THX


8. Köszke!


9. Köszönöm! Megnézem, egy iskola tényleg elengedhetetlen! Egy idő után nem szeretném pórázon sétáltatni a kutyám, és azt is szeretném, hogy engedelmes legyen!


10. Szorítok neked, és azért örülök! :D



Köszönöm minden eddigi válaszolónak!

2014. ápr. 9. 14:47
 12/20 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, nyitottam egy füzetet, amibe minden fontosat leírok!
2014. ápr. 9. 19:05
 13/20 anonim ***** válasza:
Az jó. Képzeld milyen jó érzés lesz a kutyusoddal az öledben elolvasni,hogy mennyire vártad!
2014. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát az biztos! Már várom azt a percet! :D
2014. ápr. 12. 17:04
 15/20 A kérdező kommentje:
Már csak amiatt izgulok, hogy ehhez 2 tantárgyból kell javítanom! De remélem menni fog, és aztán jöhet a kutyus! (nyelvtan, természet ism.) Ezekből négyes vagyok, de ha kijavítom, akkor megkaphatom a KUTYÁT!
2014. ápr. 13. 09:51
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon gondolj a kutyára, ahányszor eszedbe jut, kezdj valami másra gondolni, aztán egy-két nap és arra ébredsz, hogy holnap megkapod a kiskutyát. Nekem más dolgokkal már bevált
2014. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Júliusban jön a kiskutyám, számlálót tettem mindenhova, hogy lássam hány napom van még. :D Könyveket olvasok róla, neveket választottam ki, tenyésztőmmel beszélgetek. :) Ajánlom neked is ezeket és repülni fog az idő. :)
2014. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Szerintem böngéssz a kutya fajtájával kapcsolatban így jobban megismered a fajtát és ezáltal könnyebben megérted majd a kutyádat.
2014. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok. :)

Már nincs sok hátra, lassan el is kezdheted számolni a napokat vissza, motivációként. :) Az én kutyusom tegnap volt 3 hetes, már csak 5 hét és otthon lesz végre! A tiédnek is már meg kellett születnie a tenyésztőnél ha júniusban hozzátok el, főleg ha az elején, szóval már tényleg az "utolsó simításokra" van csak idő!

2014. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem már 5 hetes a kiskutyusom, szóval 3 hét van hátra! Nagyon várom már!
2014. máj. 24. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!