Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Illatos úton miért visznek...

Az Illatos úton miért visznek el azonnal kiskutyákat, mások meg miért maradnak ott sokáig?

Figyelt kérdés
Én az Illatos útról készülök kölyökkutyát örökbefogadni a közeljövőben, - jelenleg élethelyzetem nem alkalmas rá, majd nyár közepén - és naponta nézem az illatos út weboldalát, és azon az elvihető kölyköket, akiknek ott külön szekciója van. 2-6 hónapos kiskutyák. Van, akit feltesznek és két nap múlva ár el is vitték, és kb a kutyák egyharmada van így. De van egy kemény mag, szintén ennyi idősek, amik az első oldalon vannak, akik hetek, hónapok óta ott vannak. Különösebben nem kevésbé aranyosabbak, nem kevésbé szerethetőek (látszólag) a többieknél, akiket azonnal elvisznek. Van köztök rengeteg aranyos, és mégis maradnak. Mi lehet az oka? Betegek? Agresszívek? Vagy tud róluk valami olyat az intézmény, ami miatt nem viszik el őket? Segítsetek nekem ebben, hogy hogy és miért működik ez.
2014. ápr. 9. 13:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

azt, hogy fenntartják a kutya ellenőrzésének a jogát, szinte mindenhol aláiratják veled, még az Illatoson is, úgy tudom...mintha úgy emlékeznék, de talán leszedhető az örökbefogadási szerződés...a valóság az, hogy csak a picike menhelyek tudnak ellenőrizgetni ha akarnak, a nagyok nemigen...pl noés cicám van, őt se ellenőrizték soha, pedig aláírtuk. ez csak egy amolyan ijesztegetés, hogy "rajtad tartjuk a szemünket".


www.allatok.info

www.gazditkeresek.hu

www.igazbarat.hu


én ezeket nézegetném folyamatosan:)

2014. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szinte minden örökbefogadási szerződésben benne van, hogy látogatják a kutyust. De leginkább a faj kutyáknál látogatnak!


allatok.info


Nem ajánlott oldal mert sok olyan kutya, cica van fent akik már nincsenek is menhelyen. Tehát az illatosnak a hivatalos oldalán : [link]



Van akik szigorúan ellenőriznek. Nekem is benne van a szerződésben, hogy látogatják a kutyust. Több mint 2 éve fogadtam örökbe kutyust. Azóta se érdeklődtek felé. Képet küldök nekik szinte mindig. Még az elején kaptam választ, de később már ez is megszünt.

2014. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nézem, hogy most meg túl nagy számban vannak a pitbull, stafford jellegű kutyák. Aránytalanul sokan, és olyat nem merek elhozni. Nekem kis vagy közepes lenne jó.
2014. ápr. 9. 17:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért is lehet még, hogy 1-1 kölyök nem kelendő, mert mondjuk fekete...Mindenki a világos vagy tarka színű kutyusokat keresi. Én is olyat szerettem volna, de egy fekete felnőtt büdösbogarat hoztam el végül :)
2014. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lesz majd idővel hozzád illő kutyus. Vagy tán már akadt? :)


Szoktam nézni még én is az Illatoson lévő kutyusokat. Ha tehetném időm, energiám engedné még magamhoz vennék 2-t. :/ :)

2014. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!